Seth Rogen ve Charlize Theron’un Gözden Kaçan 4 Yıllık Komedisi Netflix’in Hiti Oldu

Özet Seth Rogen ve Charlize Theron’un komedisi Long Shot, Netflix’te sürpriz bir hit oldu ve 4,2 milyon izlenmeyle Global İlk 10’da 5. sırada yer aldı. Gişede düşük performans göstermesine rağmen Long Shot, son yayın trendlerini takip ederek Netflix’te başarıya ulaşan diğer beklenmedik yapımlar arasında yer alıyor. İlginç komedi iyi eleştiriler aldı ve artık sinemalarda kaçırmış […]

Seth Rogen ve Charlize Theron’un Gözden Kaçan 4 Yıllık Komedisi Netflix’in Hiti Oldu

Özet

  • Seth Rogen ve Charlize Theron’un komedisi Long Shot, Netflix’te sürpriz bir hit oldu ve 4,2 milyon izlenmeyle Global İlk 10’da 5. sırada yer aldı.
  • Gişede düşük performans göstermesine rağmen Long Shot, son yayın trendlerini takip ederek Netflix’te başarıya ulaşan diğer beklenmedik yapımlar arasında yer alıyor.
  • İlginç komedi iyi eleştiriler aldı ve artık sinemalarda kaçırmış olabilecek izleyicilerin dikkatini çekme şansına sahip.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Seth Rogen komedisi Uzun atış Netflix’in sürpriz hiti oldu. film 2019’da vizyona giren filmde Rogen, Charlize Theron, O’Shea Jackson Jr. ve Bob Odenkirk’le birlikte rol aldı. Jonathan Levine’in yönettiği, Uzun atış Gazeteci Fred Flarsky’nin (Rogen), şu anda oldukça etkili olan ve başkanlığa aday olan çocukluk aşkı Charlotte Field (Theron) ile yeniden bir araya gelmesinin hikayesini anlatıyor.

Tiyatroda gösterime girmesinden dört yıl sonra, Uzun atış Netflix Global Top 10’a giriyor. netflixfilm, 16 Ekim’den 22 Ekim’e kadar olan haftada 4,2 milyon izlenme sayısına ulaşarak 5. sırada yer aldı. Bu hafta listenin başında yer alan isimler şunlardı: Yaşlı Babalar 1 numarada ve Şeytan Yargılanıyor Sırasıyla 13,3 milyon ve 8 milyon izlenmeyle 2. sırada.


Long Shot Sinemalarda Nasıl Başarılı Oldu?

Uzun atışNetflix’in başarısı, sinemalarda gösterime girdiği sıradaki performansı göz önüne alındığında biraz şaşırtıcı. Dünya çapında yalnızca 53,8 milyon dolar kazanan, Uzun atış vizyona girdiği sırada gişede hayal kırıklığı olarak kabul edildi. Bu toplamla film, tahmini 40 milyon dolarlık bütçesinin biraz üzerinde gelir elde etti.

Bir gişe hasılatı için biraz tuhaf olsa da Uzun atış Yayınlanmasından yıllar sonra Netflix’te büyük bir başarı elde etmek için, son zamanlardaki akış trendleri söz konusu olduğunda bu hiç de duyulmamış bir şey değil. Netflix Global Top 10’da Will Smith’in fiyaskosu da dahil olmak üzere pek çok beklenmedik eser ortaya çıkıyor İkizler Adamart arda beşinci haftadır listede yer alıyor. Bağımsız film yapımcısı Jake Goldberger’in 2013 filmi Bir Kralın Hayatı Hatta gişede yalnızca 44.000 dolar kazanmasına rağmen son zamanlarda bir yayın hiti olarak yükselişe geçti.

Böylece, Uzun atış şimdi beklenmedik bir şekilde Netflix’in en üst sıralarında yer alan uzun yapımlar listesine katılıyor. Gişede zorlanmasına rağmen aslında iyi eleştiriler aldı ve Rotten Tomatoes’da Taze Sertifikalı %82 ile övündü. Umutla, Uzun atışNetflix’in başarısı, ilginç komediye, sinemalardayken uyuyan izleyicilerin dikkatini çekme şansı verdi.

Kaynak: netflix

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow