Shang – Alcaraz canlı yayını: 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: Avustralya Açık’ta Shang-Alcaraz maçını ücretsiz canlı yayınlayın 9Şimdi. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Avustralya Açık’ı kim kazanacak? Pek çok insan Novak Djokovic’i destekleyecek ve bu tahmin oldukça mantıklı. Ancak Carlos Alcaraz’ın sonuna kadar gitmek için gerekenlere sahip olduğunu düşünen büyük bir hayran grubu da var. Bunu öğrenmenin tek bir yolu […]

Shang – Alcaraz canlı yayını: 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: Avustralya Açık’ta Shang-Alcaraz maçını ücretsiz canlı yayınlayın 9Şimdi. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Avustralya Açık’ı kim kazanacak? Pek çok insan Novak Djokovic’i destekleyecek ve bu tahmin oldukça mantıklı. Ancak Carlos Alcaraz’ın sonuna kadar gitmek için gerekenlere sahip olduğunu düşünen büyük bir hayran grubu da var. Bunu öğrenmenin tek bir yolu var.

Avustralya Açık’ta Shang-Alcaraz maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Shang-Alcaraz Maçı Ne Zaman?

Juncheng Shang ve Carlos Alcaraz şu saatlerde karşılaşacak 20 Ocak 13:30 AEDT.

Shang vs Alcaraz’ı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

2024 Avustralya Açık’taki tüm maçlar ücretsiz olarak izlenebilecek 9ŞimdiShang ve Alcaraz dahil.

9Now coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz akış platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, 9Now’a dünyanın her yerinden bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Şu basit adımları izleyerek 9Now’a erişin:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek 9Şimdi

 5. Steam Shang vs Alcaraz ücretsiz

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak hiçbir şey harcamadan 9Now’a erişim sağlayabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm olmasa da, yatırımınızı geri kazanmadan önce size 2024 Avustralya Açık’ı izlemeniz için zaman kazandırır.

Mashable Fırsatları

9Now için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı 9Now’a erişim için en iyi hizmettir:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Shang ve Alcaraz karşılaşmasını ücretsiz izleyin.

Teknory