Apple iPad Pro fırsatı: Amazon Prime Day sırasında 50 ABD doları tasarruf edin

50 $ TASARRUF EDİN: 11 Temmuz itibariyle, Apple’ın iPad’in en güçlü yinelemesi olan iPad Pro(yeni bir sekmede açılır)Amazon Prime Day sırasında orijinal fiyatından 50 $ indirimle satılıyor. Prime Day 2023, bir Apple cihazını kapmak için harika bir zaman oldu, çünkü şu anda birçoğunda büyük indirimler var. Ve özellikle büyük alışveriş etkinliği sırasında bir tablet kapmayı […]

Apple iPad Pro fırsatı: Amazon Prime Day sırasında 50 ABD doları tasarruf edin

50 $ TASARRUF EDİN: 11 Temmuz itibariyle, Apple’ın iPad’in en güçlü yinelemesi olan iPad Pro(yeni bir sekmede açılır)Amazon Prime Day sırasında orijinal fiyatından 50 $ indirimle satılıyor.


Prime Day 2023, bir Apple cihazını kapmak için harika bir zaman oldu, çünkü şu anda birçoğunda büyük indirimler var. Ve özellikle büyük alışveriş etkinliği sırasında bir tablet kapmayı umuyorsanız, şanslısınız çünkü Apple’ın en iyi iPad’i satışa çıktı.

Bu doğru, Apple’ın tescilli M2 çipini içeren iPad Pro, Prime Day karışımına orijinal fiyattan 50 $ indirimle girdi.(yeni bir sekmede açılır). bu bir değil büyük indirim, ancak yeni Pro’nun henüz bir yaşında bile olmadığını düşünürsek, kabul edeceğiz.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon’un Prime Day için yalnızca davetli teklifleri çok etkileyici: İşte bunları nasıl satın alacağınız

Güçlü bir tablet arıyorsanız, iPad Pro’dan daha iyisi olamaz. M2 çip ile donatılan Pro, öncekilerden daha yüksek hızlarda her zamankinden daha fazla iş yapabilir. Bu model ayrıca mütevazı bir 128 GB depolama alanı ve 12,9 inç Liquid Retina XDR Ekran ile birlikte gelir. iPad Pro, Apple Pencil ve Magic Keyboard ile uyumludur ve ayrı satılsalar da, tableti ana tarama veya iş aygıtınız olarak kullanmayı planlıyorsanız muhtemelen sahip olmanız gereken iyi eklentilerdir.

Pazarda yeni bir tablet arıyorsanız, bu Apple iPad Pro’yu kaçırmayın(yeni bir sekmede açılır) anlaşma – Prime Day sırasında 50 $ tasarruf edin.

Teknory