Shantae Advance: Riskli Devrim ve Nintendo’nun En Son Bağımsız Yapım Gösterisinden Geri Kalanlar

Nintendo, bu sabah en son Indie World vitrinini paylaştı ve bu vitrinlerde tipik bir hal aldı. Switch ve Switch’e ilk olarak bir dizi yeni heyecan verici bağımsız oyunun geleceğini ve bunun yanı sıra halihazırda yayınlanmış bazı popüler oyunların da piyasaya sürüleceğini öğrendik. Nintendo’nun platformu. Shantae Advance: Riskli Devrim tartışmasız en ilginç başlıktı. Geliştirici WayForward, oyunu […]

Shantae Advance: Riskli Devrim ve Nintendo’nun En Son Bağımsız Yapım Gösterisinden Geri Kalanlar

Nintendo, bu sabah en son Indie World vitrinini paylaştı ve bu vitrinlerde tipik bir hal aldı. Switch ve Switch’e ilk olarak bir dizi yeni heyecan verici bağımsız oyunun geleceğini ve bunun yanı sıra halihazırda yayınlanmış bazı popüler oyunların da piyasaya sürüleceğini öğrendik. Nintendo’nun platformu.

Shantae Advance: Riskli Devrim tartışmasız en ilginç başlıktı. Geliştirici WayForward, oyunu geliştirmeye 20 yıl önce başladı ancak hiçbir zaman tamamlamadı. Gelecek yıl oyun nihayet Switch’e çıkacak ancak her zaman sahip olması gereken Game Boy Advance estetiğini koruyacak.

Outer Wilds: Arkeolog Sürümü mükemmel uzay keşfi gizem oyununu el konsoluna getiriyor ve Echoes of the Eye genişletmesini de içerecek. oyun 7 Aralık’ta çıkacak ve oyunun fiziksel bir versiyonu planlanıyor.

Kuyruğunuzda Memorable Games ve Humble Games’ten gelecek yıl Switch’e ilk kez geliyor ve antropomorfik hayvanların başrolde olduğu gizemli bir macera.

Bir Yayla Şarkısı İskoç Dağlık Bölgesi’nde geçen güzel bir anlatı platform oyunudur. Görünüşe göre oyun bazı ritim unsurlarını da içerecek. oyun 5 Aralık’ta Switch’te satışa sunulacak.

Popüler bağımsız PC oyunları Sırt Çantası Kahramanı Ve Çekirdek Kaleci ikisi de Switch’e doğru ilerliyor. İlki bugün mevcut ve Core Keeper 2024 yazında gelecek.

Uluma Mi’pu’mi Games ve astragon Entertainment’ın Cartoon Saloon filmlerini anımsatan bir tarzı var. Kurt Yürüyüşçüleri. Oyunda, uluyan kurtların yaydığı bir salgın ortalığı kasıp kavuruyor ve sağır bir peygamber olarak sizin buna karşı savaşmanız gerekiyor.

Kılıç Kimera Görünüşe göre Castlevania: Symphony of the Night gibi oyunlardan ilham alan bir platform oyunudur, ancak gelecekte geçer ve zamanı büken bir kılıca sahiptir. Blade Chimera, Switch’e özel, zamana özel bir bahar 2024 olarak gelecek.

Ölüm Hilesi: Çift Kör bir sihirbaz ve unutkan bir dedektifin başrolde olduğu bir sirkte geçen yeni bir gizem oyunudur. oyun bugün ilerleyen saatlerde satışa sunulacak.

EOS Adlı Yıldız kayıp annenizin ayak izlerini takip etmek için fotoğraf çekmeniz gereken, hikaye anlatan bir bulmaca macerasıdır. oyun 2024 baharında satışa sunulacak.

Raw Fury iyi bir 2023 geçirdi ve bu trend devam edecek gibi görünüyor Aytaşı Adası. oyun, bazı prosedür oluşturma unsurları içeren deste oluşturma, hayvan toplama ve rahat bir oyundur. oyun, 2024 İlkbaharında Switch’e özel olarak yayınlanacak.

Öne çıkan bu oyunların yanı sıra Nintendo, bağımsız oyunlarla ilgili bir dizi başka duyuru da paylaştı. Lana Gezegeni Switch’te 2024 baharında piyasaya sürüldü. Lokantanın tadını çıkarın bugün ilerleyen saatlerde satışa sunulacak. Geko Tanrıları 2024 baharında Switch’e geliyor. Passpartout 2: Kayıp SanatçıBoyama macera oyunu bugün Switch’te satışa sunulacak. Örgü: Yıldönümü Sürümü 30 Nisan 2024’te Switch’te yayınlanacak. Kent Efsanesi Çözme Merkezi gelecek yıl Switch’e geliyor. Ve sonunda, Göksel CisimlerŞubat ayında Switch’te satışa sunulacak.

Teknory