Shawn Levy Yıldız Savaşları Filmi Yönetmenden İyimser Güncelleme Aldı

Yönetmen Shawn Levy, hakkında umut verici bir güncelleme paylaşıyor Yıldız Savaşları geçen ay duyurusu yapılan film. Sonuçlanmasının ardından Skywalker destan ile birlikte Star Wars: Bölüm IX – Skywalker’ın Yükselişi 2019’da, uzun metrajlı filmler açısından serinin geleceği belirsizdi. Dahil olmak üzere bir dizi proje açıklandı. Haydut Filosu Patty Jenkins’ten ve isimsiz bir Taika Waititi filminden, ancak […]

Shawn Levy Yıldız Savaşları Filmi Yönetmenden İyimser Güncelleme Aldı

Yönetmen Shawn Levy, hakkında umut verici bir güncelleme paylaşıyor Yıldız Savaşları geçen ay duyurusu yapılan film. Sonuçlanmasının ardından Skywalker destan ile birlikte Star Wars: Bölüm IX – Skywalker’ın Yükselişi 2019’da, uzun metrajlı filmler açısından serinin geleceği belirsizdi. Dahil olmak üzere bir dizi proje açıklandı. Haydut Filosu Patty Jenkins’ten ve isimsiz bir Taika Waititi filminden, ancak piyasaya sürüldüklerinden bu yana bu filmler üzerinde çok az ilerleme kaydedildi. Geçen ay, en çok çalışmalarıyla tanınan Levy’nin ortaya çıktığı ortaya çıktı. Stranger Things, Adam Projesi, ve özgür adamkendi başına erken geliştirme aşamasındadır Yıldız Savaşları film, projeyle ilgili ayrıntılar az olmasına rağmen.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda film/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>çarpıştırıcıLevy duyurusunu tartışıyor Yıldız Savaşları filmi ve projenin Ryan Reynolds’u yönettiği yoğun programına nasıl uyduğuna dair bir güncelleme sunuyor. Deadpool 3. Yönetmen duyurulan projeyi yakın zamanda derinden inceleyecek gibi görünmese de, filmin gerçeğe dönüşmesini sağlamaya kararlı olduğunu ifade ediyor. Levy’nin tam yorumuna aşağıdan göz atın:

“Evet. Başlangıç ​​çizgisine gelen film yapımcılarının oranının çok farkındayım. Bildiğin gibi Steve, ben bir işletme öğrencisiyim ve bu yüzden tabii ki bunu not ediyorum. Ama benim tavrım şu: uzaktaki bir galaksiye giden bu altın bilet ve kendimi bana bu filmi yapma ayrıcalığını veren bir senaryo geliştirmeye adayacağım. Yapmaya niyetlendiğim şeyler. Ve bu en yoğun fırsatları heba etmeyeceğime inansan iyi edersin. Kıçımı patlatacağım. Ama önce, Deadpool’u yapmak için kıçımı yırtmalıyım. Bu yüzden kesinlikle ancak başlangıç ​​çizgisine ulaşan filmlerden biri olmak istiyorum çünkü bunlar ender fırsatlar ve bundan en iyi şekilde yararlanmak istiyorum.”

“Bir süredir Kathy Kennedy ile konuşuyorum ve uzun süredir bu seriye olan tutkumun farkında. söyleyebileceğim kadarıyla. Ama bu kesinlikle bir gelişme ve henüz hazırlığa yakın değil. Bu yüzden yapılacak çok iş var.”

İlgili: Disney’in Star Wars Devam Filmi Üçlemesinde Yalnızca BİR Kötü film Var


Shawn Levy Neden Star Wars İçin Uygun?

Yıldız Savaşları filmler her zaman güçlü bir aksiyon, mizah ve yürek karışımına sahip olmuştur ve Levy’nin projelerinin çoğunda bu aynı unsurların bir kombinasyonu kullanılmıştır. Adam Projesiörneğin, Dünya’ya zorunlu iniş yapan ve geleceğini kurtarmak için genç hali ve merhum babasıyla ekip oluşturan, zamanda yolculuk yapan bir pilotun hikayesini anlatıyor. Bol bol aksiyon ve şaka içeren film, aynı zamanda güçlü bir duygusal öze de sahip. Hatta bir silaha çok benzer bir silah kullanan Reynolds’a sahiptir. Yıldız Savaşları ışın kılıcı. özgür adamReynolds’ın da başrolde olduğu, görsel efektlerin yoğun olduğu aksiyonun yanı sıra duygusal anlara da dokunan, kaygısız bir macera. Beğenmek Yıldız Savaşlarıbu filmlerin ikisi de her yaştan izleyiciyi hedefliyor.

Süre yabancı şeyler uzun metrajlı bir film değil, Levy’nin hit Netflix dizisinin yapımcılığını ve yönetmenliğini yapıyor olması, George Lucas’ın çok çok uzaklardaki galaksisine iyi uyacağının bir başka güçlü göstergesi. yabancı şeyler daha çok bir korku atmosferine sahiptir. Yıldız Savaşları ama seri, pratik ve görsel efektleri etkileyici bir şekilde harmanlıyor, bu ikinci serinin de her zaman yaptığı bir şey. Disney’s’te toplanan bir dizi meşru şikayet olmasına rağmen Yıldız Savaşları üçlemenin en yeni grubu, son teknoloji CGI ile birleştirilmiş çarpıcı setler ve sahne dekoru içeren, efekt çalışması açısından sınırları zorluyor.

Shawn Levy’nin Star Wars Filmi Ne Hakkında Olabilir?

Rey, sarı ışın kılıcıyla Star Wars The Rise of Skywalker'ın sonunda

Levy’s’in hikayesiyle ilgili şu ana kadar herhangi bir bilgi yayınlanmadı. Yıldız Savaşları film, ancak projenin Disney’in son üçlemesi ve Skywalker Saga ile bağlantısı büyük olasılıkla kopacak. Filmin, serideki önceki girişler arasında bir noktada geçmesi mümkün olsa da, örneğin Rogue One: Bir Yıldız Savaşları Hikayesi, Palpatine’in ikinci yenilgisi ve Yeni Düzen’in düşüşünden sonra geçen yeni karakterlerle yeni bir hikaye görmek daha ilginç olabilir. Alternatif olarak, gelecek film Skywalker Saga başlamadan onlarca yıl önce de geçebilir.

Devamı: Disney’in Yeni Star Wars film Kuralı Sorunun Yalnızca Bir Kısmını Düzeltiyor

Kaynak: çarpıştırıcı

Teknory