Siber Pazartesi Amazon Echo fırsatları 2023

Siber Pazartesi 2023 için en iyi Amazon Echo cihaz fırsatları: Yine o dönem geldi; Amazon’un Siber Hafta Sonu indirimi resmi olarak başladı ve perakende devi indirimlerini geri çekmiyor. Akıllı ev cihazlarından yayın hizmetlerine kadar yararlanabileceğiniz pek çok fırsat var. AYRICA BAKINIZ: Kara Cuma’da satın alınabilecek en iyi 10 Echo cihazı Öne çıkan fırsatlar arasında kesinlikle […]

Siber Pazartesi Amazon Echo fırsatları 2023

Siber Pazartesi 2023 için en iyi Amazon Echo cihaz fırsatları:Amazon Echo Show 8 (2. Nesil)

echo dot 5. nesil

Yine o dönem geldi; Amazon’un Siber Hafta Sonu indirimi resmi olarak başladı ve perakende devi indirimlerini geri çekmiyor. Akıllı ev cihazlarından yayın hizmetlerine kadar yararlanabileceğiniz pek çok fırsat var.

AYRICA BAKINIZ:

Kara Cuma’da satın alınabilecek en iyi 10 Echo cihazı

Öne çıkan fırsatlar arasında kesinlikle Amazon Echo cihazlarında büyük indirimler yer alıyor. İster akıllı evinizi daha da akıllı hale getirme görevinde olun, ister bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz biri için mükemmel bir hediye bulmaya çalışıyor olun, şimdi bir Amazon Echo akıllı hoparlörden çokça yararlanmanın tam zamanı.

Not: Yeni eklenen tüm fırsatlar ✨ ile işaretlenirken ???? içeren fırsatlar tüm zamanların en düşük fiyatına düştü.

Genel olarak en iyi Echo anlaşması

Neden bunu seviyoruz?

Amazon’un Erken Kara Cuma indirimi sırasında, yalnızca 39,99 $ karşılığında tamamen yeni Echo Show 5’e (3. nesil) sahip olabilirsiniz. Etiket fiyatının genellikle 89,99 dolar olduğu göz önüne alındığında bu oldukça hoş bir anlaşma.

Çeşitli akıllı ev cihazlarına bağlanarak ışıklarınızı, termostatınızı ve daha fazlasını sesinizle kontrol etmenize olanak tanır. Ayrıca önceki modele göre daha büyük bir sesi ve 5,5 inç ekranı var; bu da onu video izlemek, hava durumunu kontrol etmek veya arkadaşlarınızla ve ailenizle görüntülü arama yapmak için mükemmel kılıyor.

Bu akıllı cihaz kömür rengi, buzul beyazı ve bulut mavisi renklerinde mevcuttur.

En iyi ikinci Echo anlaşması

Neden bunu seviyoruz?

Bu, en yeni Echo Show 8 modeli değil, ancak orijinal fiyatın yüzde 50’sinden fazlası için 2. nesil versiyon çok iyi. Tam dokunmatik ekranlı akıllı cihaz, Alexa özellikli bir akıllı hoparlörden beklediğiniz her şeyi yapar, ancak size bir bakışta gününüzü ve en son hava durumu raporlarını gösterebilen, video görüşmeleri yapabilen, en sevdiğiniz akış uygulamalarını açabilen, hoş bir görsel öğe ekler. ve dahası. Ayrıca cihazın ön kamerasını kullanmadığınız zamanlar için kolayca erişilebilen bir gizlilik kapağı da vardır. Sadece 49,99 $ karşılığında Kara Cuma öncesinde bir tane alın.

En İyi Echo Dot Fırsatı

Neden bunu seviyoruz?

Echo Dot, bütçesine uygun akıllı bir hoparlör arayan herkes için idealdir. Yalnızca 22,99 ABD dolarıdır ve yine de bir Echo cihazından beklediğiniz tüm işlevleri sağlar. Amazon’a göre 2022 Echo Dot (5. nesil), şimdiye kadarki en iyi sese sahip Echo Dot’tur ve en sevdiğiniz müzik için net vokaller ve dengeli bas sunar.

Echo Dot ile telefon görüşmesi yapamasanız da yerleşik asistanı Alexa sayesinde akıllı ev cihazlarınızı kontrol edebilir, zamanlayıcıları ve alarmları ayarlayabilir, bilgi isteyebilir ve hatta alışveriş listenize ürün ekleyebilirsiniz.

Bu akıllı cihazın kömür rengi, buzul beyazı ve derin deniz mavisi renkleri mevcuttur.

Daha fazla Amazon Echo fırsatı

Daha fazla Amazon Echo Show fırsatı

Teknory