Bu 50 dolarlık uygulamayla PDF’leri okuyun, düzenleyin ve açıklama ekleyin

TL;DR: 16 Şubat itibarıyla ömür boyu PDF Reader Pro lisansı(Yeni bir sekmede açılır) 159$ yerine yalnızca 49.99$’a satılıyor — bu %68’lik bir tasarruf anlamına geliyor. PDF’ler her yerdedir ve bir belgeyi aceleyle düzenlemeniz gerektiğinde, bu her zaman iyi bir şey değildir. Doğru PDF yazılımı olmadan(Yeni bir sekmede açılır), bu belgelerden birini düzenlemek, imzalamak ve hatta […]

Bu 50 dolarlık uygulamayla PDF’leri okuyun, düzenleyin ve açıklama ekleyin

TL;DR: 16 Şubat itibarıyla ömür boyu PDF Reader Pro lisansı(Yeni bir sekmede açılır) 159$ yerine yalnızca 49.99$’a satılıyor — bu %68’lik bir tasarruf anlamına geliyor.


PDF’ler her yerdedir ve bir belgeyi aceleyle düzenlemeniz gerektiğinde, bu her zaman iyi bir şey değildir. Doğru PDF yazılımı olmadan(Yeni bir sekmede açılır), bu belgelerden birini düzenlemek, imzalamak ve hatta aramak son derece sinir bozucu olabilir. Kendinizi biraz stresten kurtarın ve gerçekten çalışan bir PDF yazılımı edinin. PDF Reader Pro, hepsi bir arada bir PDF uygulamasıdır ve ömür boyu lisans yalnızca 49,99 ABD dolarıdır.

PDF’leri düzenleyin, açıklama ekleyin ve imzalayın

İster hala okulda olun, ister çalışma dünyasının avantajlarından keyif alıyor olun, iyi bir PDF okuyucusu pratik olarak gereklidir. Bu sezgisel uygulama, PDF formlarını doldurmanıza ve düzenlemenize, birden çok dosyayı birleştirmenize, büyük PDF’leri bölmenize olanak tanır(Yeni bir sekmede açılır)arka plan renklerini değiştirin ve size birkaç başka uygun düzenleme seçeneği sunar.

Sayfaları döndürmek, silmek, eklemek veya taşımak için sayfa düzenleyiciyi kullanın. Hatta sayfaları bir PDF’den diğerine taşıyabilir veya görüntüleri kendi başınıza yakalayabilirsiniz. Yerleşik PDF dönüştürücü, PDF’den DOCX, PNG ve TXT dosyalarına dönüştürmeleri destekler.

PDF Reader Pro’nun ek açıklama özelliği özellikle öğrenciler ve profesyoneller için yararlı olabilir. Okunacak uzun bir PDF belgeniz varsa, PDF Reader vurgulamalar, alt çizgiler, üstü çizili metinler eklemenize, şekiller eklemenize ve hatta metin kutuları ile birkaç yapışkan not eklemenize olanak tanır. Bir sözleşme, iş teklifi veya herhangi bir yasal belge üzerinde çalışıyorsanız, “Onaylandı”, “Burayı İmzalayın”, “Gizli” ve daha fazlası gibi yararlı notlar içeren önceden tasarlanmış damgalar ekleyebilirsiniz. Tüm açıklamalarınız, yazdırmadan veya paylaşmadan önce düzleştirilebilir.

Tek yapmanız gereken bir PDF okumaksa, bunun için daha da kullanışlı özellikler var. Dosyaları düz metin olarak görüntüleyebilir, bir belgeyi slayt gösterisi olarak sunabilir, sekmelerde farklı PDF’ler arasında gezinebilir, metin arayabilir veya parola korumalı dosyaları açabilirsiniz.

Ömür boyu lisansla PDF Reader Pro’ya kaydedin

PDF’ler muhtemelen bir süre ortalıkta dolaşıyor. Kendinizi onlarla uğraşmanın baş ağrısından kurtarın ve PDF Reader Pro için Ömür Boyu Lisans alın(Yeni bir sekmede açılır) 49,99 $ (kayıtlı 159 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory