Şimdiye Kadar Yapılan En İyi 13 Honda Motosikleti

Çoğu büyük motosiklet üreticisinin, daha küçük geleneksel bisikletler ve bir veya iki maksi scooter dahil olmak üzere birkaç scooter modeli vardır. Bu büyük scooter’lar, binmeyi seven ancak otomatik şanzımana, daha hafif bir çerçeveye ve kolay montaja sahip olmanın basitliğini takdir eden birçok sürücüye hitap ediyor. Honda’nın bu kategoriye en iyi girişi, 750cc’lik çift silindirli bir […]

Şimdiye Kadar Yapılan En İyi 13 Honda Motosikleti

Çoğu büyük motosiklet üreticisinin, daha küçük geleneksel bisikletler ve bir veya iki maksi scooter dahil olmak üzere birkaç scooter modeli vardır. Bu büyük scooter’lar, binmeyi seven ancak otomatik şanzımana, daha hafif bir çerçeveye ve kolay montaja sahip olmanın basitliğini takdir eden birçok sürücüye hitap ediyor. Honda’nın bu kategoriye en iyi girişi, 750cc’lik çift silindirli bir konfor kruvazörü olan Forza 750’dir.

Forza 750, birçok sokak bisikletini aşan yeteneklere sahip önemli bir makine olduğundan ve birinci sınıf özelliklere sahip olduğundan, scooter ve motosiklet arasındaki çizgiyi bulanıklaştırıyor. Bu bisikletle, Honda’nın DCT otomatik şanzımanına bağlı yakıt enjeksiyonlu bir ikiz elde edersiniz. Motosiklet Haberleri. Diğer scooterlar gibi her şey alçağa monte edilmiştir ve ağırlık merkezi yola daha yakındır. Aynı zamanda anahtarsız çalıştırma, büyük bir dijital gösterge paneli ve akıllı telefonunuzla tam bağlantı özelliklerine sahiptir. 750 cc’lik motor, kısa mesafeli araba yarışlarında herhangi bir spor motosikleti geçemeyecek olsa da, gaz kelebeğinin her dönüşünde talep üzerine bol miktarda güç sağlar. Diğer scooterlarda olduğu gibi, selenin altındaki gövde de kavernözdür ve tamamen düz bir basamaktan yoksun olsa da, üzerine tırmanıp gitmek yine de kolaydır.

Bu scooter, Honda gibi bir şirketin daha geniş bir format ve modern teknoloji ile neler yapabileceğini gösterirken, ABD’de ikamet edenler için çok büyük bir dezavantaj var: Bayiler onu satmıyor. Scooterlar, Amerika pazarında önemli satış kazanımları elde edemedi ve çoğu zaman en iyi modeller ulaşılamaz durumda.

Teknory