Sızan Samsung Galaxy A24 tanıtımı, telefonla ilgili neredeyse her şeyi ortaya koyuyor

TL;DR Galaxy A24’ün bazı tanıtım görselleri sızdırıldı. Renderler, tasarımla ilgili neredeyse her şeyi ortaya koyuyor. Renderlere telefonun özellikleri eşlik etti. Galaxy A54 ve A34’ü duyurmanın hemen ardından Samsung, başka bir Galaxy A serisi telefonu duyurmaya hazırlanıyor olabilir. Bu telefon bütçe dostu Galaxy A24 olabilir. Görünüşe göre yayın tarafından Galaxy A24’ün birkaç tanıtım görseli bulundu. becerikli. […]

Sızan Samsung Galaxy A24 tanıtımı, telefonla ilgili neredeyse her şeyi ortaya koyuyor

TL;DR

  • Galaxy A24’ün bazı tanıtım görselleri sızdırıldı.
  • Renderler, tasarımla ilgili neredeyse her şeyi ortaya koyuyor.
  • Renderlere telefonun özellikleri eşlik etti.

Galaxy A54 ve A34’ü duyurmanın hemen ardından Samsung, başka bir Galaxy A serisi telefonu duyurmaya hazırlanıyor olabilir. Bu telefon bütçe dostu Galaxy A24 olabilir.

Görünüşe göre yayın tarafından Galaxy A24’ün birkaç tanıtım görseli bulundu. becerikli. Görüntüler yalnızca cihazla ilgili hemen hemen her şeyi ortaya çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda görüntülere A24’ün bazı teknik özellikleri eklenmiş gibi görünüyor.

Dıştan bakıldığında Samsung, 2023 tasarım felsefesini A24’e uygulamış görünüyor. Sonuç olarak, A23’teki kamera tümseği ortadan kalktı, bunun yerine yalnızca lensli kamera çıkıntıları oldu. Kameralardan bahsetmişken, görünüşe göre bu model, önceki modelde bulunan dört kamera yerine üç kamera kurulumuna sahip olacak. Resimlere göre siyah, bordo, yeşil ve gümüş olmak üzere dört renk seçeneği olabilir.

Galaxy A24 renkleri

Spesifikasyonlara geçecek olursak, A24, 90 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç FHD+ SuperAMOLED ekrana sahip olabilir. Böyle bir ekran, Samsung’un en ucuz telefonlarından biri için oldukça etkileyici olacaktır. Telefonun MediaTek Helio G99 işlemci üzerinde çalışması da bekleniyor. Karşılaştırma için, A23 bir Qualcomm Snapdragon 680 işlemciye ev sahipliği yapıyor. Bu işlemciye 4 GB RAM ve microSD genişletilebilir depolama ile 128 GB dahili bellek eşlik edebilir.

Kameralara gelince, A24’te 50MP ana kamera, 5MP ikincil kamera ve 2MP makro kamera bulunmalıdır. Selfie kamera, 8GB’tan 13GB’a yükselen bir miktar yükseltme görecek.

Son olarak cihaz, 25W şarj destekli 5.000mAh bataryaya sahip olabilir. Diğer dikkate değer özellikler arasında yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü ve 3,5 mm kulaklık girişi bulunur.

Galaxy A24’ün ABD’de piyasaya çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Ancak A23’ün Amerika’ya geldiği göz önüne alındığında, bu telefonun da gelme şansı yüksek.

Sızan Samsung Galaxy A24 tanıtımı, telefonla ilgili neredeyse her şeyi ortaya koyuyor

Teknory