Sızıntı, Nokia markası olmayan yeni HMD akıllı telefona ilk bakışı sunuyor

TL;DR Bir sızıntı, HMD’nin ilk HMD markalı akıllı telefonuna ilk bakışı sağladı. Sızdırılan akıllı telefon, bütçeye uygun veya orta sınıf bir telefon gibi görünüyor. HMD’nin yeni akıllı telefonunun dünya çapında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Nokia markasının arkasındaki şirket olan HMD’nin bu yıl yeni bir akıllı telefon piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni telefon şirketin ilk HMD markalı cihazı […]

Sızıntı, Nokia markası olmayan yeni HMD akıllı telefona ilk bakışı sunuyor

TL;DR

  • Bir sızıntı, HMD’nin ilk HMD markalı akıllı telefonuna ilk bakışı sağladı.
  • Sızdırılan akıllı telefon, bütçeye uygun veya orta sınıf bir telefon gibi görünüyor.
  • HMD’nin yeni akıllı telefonunun dünya çapında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Nokia markasının arkasındaki şirket olan HMD’nin bu yıl yeni bir akıllı telefon piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni telefon şirketin ilk HMD markalı cihazı olacak. Yeni bir sızıntı şimdi bize yaklaşan akıllı telefona ilk bakışımızı verdi.

Millet orada 91 cep telefonu Bir HMD akıllı telefonun sızdırılmış bir görüntüsünü elde ettik. Geçen yıl IMEI veritabanında iki model numarası (N159V ve TA-1585) tespit edildi ve sızdırılan bu görsellerin N159V model numarasına sahip olduğu görülüyor.

Görüntüye göre HMD akıllı telefonun siyah mat bir arka yüzeyi ve düz bir ekranı olduğu görülüyor. Arkada dikdörtgen bir kamera çıkıntısının içinde oturan iki kamera ve ekranın üst orta kısmında delikli bir selfie kamerası bulunuyor. Cihazın sağ tarafında ise ses ve güç tuşlarını görebilirsiniz. Plastik görünümlü malzemeye bakılırsa bu telefonun bütçeye uygun veya orta sınıf bir cihaz olması mümkün.

Tasarımın dışında, sızdırılan bu görselden elde edilebilecek pek bir şey yok. Ancak satış noktası, N159V ve TA-1585 model numaralarının aynı anda sertifikalandırılmış olması nedeniyle her ikisinin de bu akıllı telefon için olabileceğini tahmin ediyor. Farklı model numaraları yalnızca bölgesel varyantlar veya operatör anlaşmaları için olabilir.

Sızıntı, Nokia markası olmayan yeni HMD akıllı telefona ilk bakışı sunuyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow