Sızıntı, OnePlus 11’in kamera kurulumuyla ilgili yeni ayrıntıları ortaya koyuyor

C. Scott Brown / Android Otoritesi TL; DR Bir sızıntı, OnePlus 11 ve Oppo Find N2 için kamera kurulumuyla ilgili yeni ayrıntıları ortaya çıkardı. İki telefon kamera kurulumunu paylaşabilir. OnePlus 11, optik görüntü sabitlemeyi kaçırabilir. Yaklaşan OnePlus 11 ve Oppo Find N2, belirgin şekilde farklı iki telefon – biri katlanabilir, diğeri değil – ancak ikisinin […]

Sızıntı, OnePlus 11’in kamera kurulumuyla ilgili yeni ayrıntıları ortaya koyuyor

C. Scott Brown / Android Otoritesi

TL; DR

  • Bir sızıntı, OnePlus 11 ve Oppo Find N2 için kamera kurulumuyla ilgili yeni ayrıntıları ortaya çıkardı.
  • İki telefon kamera kurulumunu paylaşabilir.
  • OnePlus 11, optik görüntü sabitlemeyi kaçırabilir.

Yaklaşan OnePlus 11 ve Oppo Find N2, belirgin şekilde farklı iki telefon – biri katlanabilir, diğeri değil – ancak ikisinin ortak bir noktası olabilir. Yeni bir sızıntı, her iki telefonun da aynı kamera kurulumuna sahip olabileceğini gösteriyor.

Muhbir, Dijital Sohbet İstasyonu, OnePlus 11 ve Oppo Find N2 için kamera kurulumu hakkında bazı yeni bilgiler ortaya çıkardı. Sızıntıya göre her iki telefonda da 50MP Sony IMX890 ana kamera, 48MP IMX581 ultrawide ve 32MP IMX709 2x zoom kamerası olabilir.

Ahizeler aynı sensörleri paylaşabilirken, küçük bir fark olabilir. Digital Chat Station, Oppo Find N2’nin optik görüntü sabitlemeye (OIS) sahip olacağını belirtiyor. OnePlus 11’e gelince, sızıntı yapan kişi emin değil gibi görünüyordu, bu da OnePlus 11’in bu özelliği kaçırabileceğini düşündürdü.

Daha önceki sızıntılardan bildiklerimize dayanarak, OnePlus 11’in Snapdragon 8 Gen 2 yongasına sahip olması bekleniyor. Bu, yonga setine sahip ilk telefonlardan biri olacak. Ayrıca OnePlus 11’in 6.7 inç QHD+ OLED ekrana, 16 GB’a kadar RAM’e, 5.000 mAh pile ve 100W kablolu şarja sahip olabileceği bildirildi. Daha fazlasını öğrenmek isterseniz, bildiğimiz her şey makalemize buradan göz atabilirsiniz.

Şu an için bu telefonların ne zaman piyasaya çıkacağı bilinmiyor. Ancak, OnePlus 11’in yalnızca Çin’deki varyantının ilk olarak piyasaya sürülmesi ve bundan kısa bir süre sonra küresel lansman yapılması bekleniyor.

Teknory