Marvel’s Spider-Man 2 günlük yaması, ilerlemeyi engelleyen bir hatayı ortadan kaldırıyor ve performansı artırıyor

20 Ekim, pek çok oyuncu için tartışmasız yılın en yoğun günü; çünkü her ikisinin de çıkışına işaret ediyor. Marvel’in Örümcek Adam 2 Ve Süper Mario Bros. Wonder. İlkine geçiş yapanlar için, Insomniac Games’in en son ağ fırlatma macerasında bir dizi dikkate değer iyileştirme vaat eden ilk gün yaması olan 1.001.002 sürümü şu anda mevcut. Dijital […]

Marvel’s Spider-Man 2 günlük yaması, ilerlemeyi engelleyen bir hatayı ortadan kaldırıyor ve performansı artırıyor

20 Ekim, pek çok oyuncu için tartışmasız yılın en yoğun günü; çünkü her ikisinin de çıkışına işaret ediyor. Marvel’in Örümcek Adam 2 Ve Süper Mario Bros. Wonder. İlkine geçiş yapanlar için, Insomniac Games’in en son ağ fırlatma macerasında bir dizi dikkate değer iyileştirme vaat eden ilk gün yaması olan 1.001.002 sürümü şu anda mevcut.

Dijital sürümünü önceden yükleyen herkes Marvel’in Örümcek Adam 2 1.001.002 güncellemesi ön yüklemeye zaten dahil olduğundan, fiziksel sürümü satın alan herkes bazı yükseltmeler için ek yamayı indirebilir. Bu haftanın başında Insomniac şiddetle tavsiye edilir Oyuncular, “oyunun açılış görevini ilk kez deneyimlemeden önce” disk tabanlı sürümü indirebilirler.

Bu ifade artık mantıklı geliyor yama notları Özellikle “açılış oynanış sekansının görsel doğruluğunun” iyileştirildiğini belirttikleri için ortaya çıktı. Bunun ötesinde yama, “Kıyafet Eğitimi sırasında oyuncunun ilerleyişinin engellenebileceği” bir sorunu düzeltiyor ve daha genel olarak gelişmiş performans, kararlılık ve beraberinde daha fazla düzeltme getiriyor.

Aksi takdirde yama, Mükemmel Soldurma gerçekleştirdiğinizde gösterilen efekte yüksek kontrastlı bir renk ekleme seçeneği gibi bazı önemli erişilebilirlik ayarlarını görmeyi kolaylaştırmak için ekler. Denetleyici titreşimi “Deneyimsel, İşlevsel veya Hiçbiri” arasında değiştirilebilir ve aynı seçenekler denetleyici hoparlör moduna da uygulanmıştır.

Yine, dijital sürümü önceden yükleyenlerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur, ancak kopyanız posta kutunuza yeni gönderildiyse, en iyi deneyimi sağlamak için dalmadan önce yamayı indirdiğinizden emin olun.

Marvel’s Spider-Man 2’nin gelmesi uzun zaman oldu ve bunlardan birinin devamı niteliğinde. en iyi süper kahraman oyunları, bunun için çok fazla heyecan vardı. Daha harika oyunlar için önerilerimize göz atmayı unutmayın. en iyi PS5 oyunları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow