Smallville ve Titans Yıldızı, DC Universe Hayran Çiziminde James Gunn’ın Batman’i Gibi Görünüyor

Özet Smallville ve Titans’tan Alan Ritchson, James Gunn’ın DC Universe filminde Batman’i oynamaya ilgi duyduğunu ifade etti. Hasan Kazi ve Arifinity tarafından hazırlanan hayran çizimi, Ritchson’u Batman kostümünün farklı versiyonlarında hayal ediyor. Batman: The Brave ve The Bold, Grant Morrison’ın çizgi romanından öğeler alacak ve Bruce’un oğlu Damian Wayne ile olan ilişkisini keşfedecek. GÜNÜN EKRAN […]

Smallville ve Titans Yıldızı, DC Universe Hayran Çiziminde James Gunn’ın Batman’i Gibi Görünüyor

Özet

  • Smallville ve Titans’tan Alan Ritchson, James Gunn’ın DC Universe filminde Batman’i oynamaya ilgi duyduğunu ifade etti.
  • Hasan Kazi ve Arifinity tarafından hazırlanan hayran çizimi, Ritchson’u Batman kostümünün farklı versiyonlarında hayal ediyor.
  • Batman: The Brave ve The Bold, Grant Morrison’ın çizgi romanından öğeler alacak ve Bruce’un oğlu Damian Wayne ile olan ilişkisini keşfedecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yeni Batman: Cesur ve Cesur hayran sanatı görüyor Smallville Ve Titanların Alan Ritchson, James Gunn’ın DC Universe filminde Pelerinli Haçlı rolüne bürünüyor. Matt Reeves’in Yarasaadam Evren hala Elseworlds bayrağı altında yaşanıyor, Gunn ve Peter Safran DC Universe’de Kara Şövalye’nin kendi versiyonu üzerinde çalışıyorlar. Batman: Cesur ve Cesur henüz oyuncu seçimi duyurusu yapılmamasına rağmen Ocak 2023’te duyurulacak olan 1. Bölüm “Tanrılar ve Canavarlar” filmlerinden biriydi.

DC izleyicileri sürekli olarak kimin manşete çıkacağını merak ediyor. Batman: Cesur ve Cesur Ritchson yakın zamanda Gunn’s DC Universe’deki rolü üstlenmekle ilgilendiğinden bahsetmişti. Bundan sonra DC Universe hayran sanatının ortaya çıkması ve onun Batman olarak nasıl görüneceğini göstermesi uzun sürmedi.

Hasan Çalışması Ritchson’ın tasarımını kostümün çok zırhlı bir versiyonuyla yaptı ve kostümden çok ilham aldı. Batman: Arkham video oyunları.

Arifinity ayrıca Ritchson’ın Batman rolündeki, Ben Affleck’in DCEU zaman çizelgesindeki kostümünü kullanan ve kostümü uyarlayan çizimini paylaştı. Kara Şovalye Dönüyor. Eğer Ritchson Batman rolüne seçilirse bu onun Aquaman’i oynadıktan sonraki üçüncü DC rolü olacak. Smallville ve Şahin Titanlar.

İlgili
DCU’nun Yeni Arkham Asylum Gösterisi İçin 10 Mükemmel Batman Kötü Adamı Seçiliyor

Batman’in bitişiğindeki TV programı Arkham Asylum resmi olarak ana DC Universe’ün bir parçası, ancak DC’nin ünlü hapishanesinde hangi kötü adamlar ortaya çıkabilir?


James Gunn’ın DC Evrenindeki Batman Planları Hakkında Bildiklerimiz

Şu an itibariyle, Batman: Cesur ve Cesur kendi projesinden önce farklı bir filmde rol almadığı sürece seyircinin Bruce Wayne’i gördüğü ilk DC Universe filmi olacak. film, Grant Morrison’ın beğenilen Batman çizgi romanından öğeler alacak ve oğlu Damian Wayne’in canlı aksiyon tanıtımını sağlayacak. Batman: Cesur ve Cesur bu nedenle görünüşe göre Bruce’un babalıkla mücadelesine ve biyolojik çocuğuyla olan karmaşık ilişkisine odaklanacak.

Batman’in zaten DC Evreninde yerleşik olması, Yarasa Ailesi’nin bu süreklilikte uzun bir yol kat ettiği anlamına da geliyor. Gunn ve Safran’a göre Yarasa Ailesi’nin bazı üyeleri filmde yer alacak. Batman: Cesur ve CesurAncak şu anda hangi karakterlerin kullanılacağı belli değil. Gunn’ın kısa süre önce Batman ile ilgili bir proje daha üzerinde çalışıldığını doğruladı. Arkham Matt Reeves’in TV şovu aslında DC Universe’ün bir parçası olacak.

Andy Muschietti yönetirken Batman: Cesur ve CesurSenaryoyu kimin yazacağı henüz bilinmiyor. DC Evreninde Batman ile ilgili diğer planlar açısından, DC Studios’un onun mitolojisinden başka nelerle uğraşmayı planladığını zaman gösterecek. Dünya 2024’e girerken Gunn ve DC Studios’un büyük bir başarı elde edeceğini umuyoruz. Batman: Cesur ve Cesur Güncellemeleri er ya da geç paylaşmak üzere.

Kaynak: Hasan Çalışması & Arifinity/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory