En iyi AI bahçe uygulaması fırsatı: Plantum’da %66 indirim

TL;DR: Plantum’a ömür boyu abonelik 15,58 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %66 tasarruf etmenizi sağlar. Bahçecilik zordur ve bitkilerinizi ne zaman sulayacağınızdan çok daha fazla dikkate alınması gereken şeyler vardır. Yeşil baş parmağınız olmayabilir, ancak yine de bir AI bahçe uygulamasından bitkilerinizi sağlıklı tutmak için biraz yardım alabilirsiniz. Plantum, iç ve dış mekan bitkilerini […]

TL;DR: Plantum’a ömür boyu abonelik 15,58 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %66 tasarruf etmenizi sağlar.


Bahçecilik zordur ve bitkilerinizi ne zaman sulayacağınızdan çok daha fazla dikkate alınması gereken şeyler vardır. Yeşil baş parmağınız olmayabilir, ancak yine de bir AI bahçe uygulamasından bitkilerinizi sağlıklı tutmak için biraz yardım alabilirsiniz.

Plantum, iç ve dış mekan bitkilerini tanımlayabilen, teşhis edebilen ve size rehberlik edebilen yapay zeka destekli bir uygulamadır. Tüm iç ve dış mekan bitkileriniz için sulama hatırlatıcıları, güneş ışığı önerileri ve daha fazlasını istiyorsanız 15,58 £ karşılığında ömür boyu Plantum aboneliği edinin.

Yardım almadan, domateslerin sallanan sepetlerde her zaman iyi sonuç vermediğini ve genellikle destek için bir kafese ihtiyaç duyduğunu fark etmeyebilirsiniz.

Plantum’un 14.000’den fazla bitkiden oluşan bir veri tabanı vardır ve tek ihtiyacı olan, hangisine baktığınızı belirlemenize yardımcı olacak bir fotoğraftır. Bu, satın almadan önce mağazada tam olarak hangi bitkilerin sergilendiğini anlayabileceğiniz veya yerel bitki örtüsünü tanımlayabileceğiniz anlamına gelir. Evde bitkilerinizden bunaldıysanız, bitki sulama hatırlatıcıları ve diğer bakım bilgileri almak için bilgilerini uygulamaya girmeniz yeterlidir.

Bitkiler hastalanır. Bu olur, ancak Plantum yardımcı olabilir. Bitkiniz hasta veya üzgün görünüyorsa, sorunun kökenine inmek için bitki doktorunu açın ve bir fotoğraf çekin. Plantum, bitkinin hastalığının nereden kaynaklandığını bulmanıza ve bir eylem planına karar vermenize yardımcı olabilir.

Ayrıca bitkiler ve bahçecilik hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bitki ansiklopedisini okuyabilirsiniz. Hatta Plantum size her gün bahçıvanlık makaleleri gönderecek ve her zaman dünyanın dört bir yanından bahçelerin videolarına göz atabilirsiniz.

Bahçenizi yönetmek için yardıma mı ihtiyacınız var? 15,58 £ karşılığında ömür boyu Plantum aboneliği edinin.

Teknory