Snapchat’te Arkadaşınızın Doğum Günlerini Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Snapchat, kullanıcıların özel anları arkadaşları ve aileleriyle paylaşmasına ve daha güçlü ilişkiler kurmasına olanak tanır. Ancak sevdiklerinizin doğum günlerini takip etmenize de yardımcı olabilir. Kullanıcıların doğum günü bilgilerini bulmak için Snapchat’i nasıl kullanabileceğinizi merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu makale, birkaç cihazda Snapchat’teki doğum günü verilerine nasıl erişileceğini kapsayacaktır. Minnettarlığınızı ve ilginizi göstermek için doğum […]

Snapchat’te Arkadaşınızın Doğum Günlerini Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Snapchat, kullanıcıların özel anları arkadaşları ve aileleriyle paylaşmasına ve daha güçlü ilişkiler kurmasına olanak tanır. Ancak sevdiklerinizin doğum günlerini takip etmenize de yardımcı olabilir. Kullanıcıların doğum günü bilgilerini bulmak için Snapchat’i nasıl kullanabileceğinizi merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz.

Bu makale, birkaç cihazda Snapchat’teki doğum günü verilerine nasıl erişileceğini kapsayacaktır. Minnettarlığınızı ve ilginizi göstermek için doğum günü fotoğraflarının nasıl gönderileceğini de tartışacağız.

Bir Android Cihazda SnapChat’te Doğum Günleri Nasıl Bulunur?

Tüm sosyal medya uygulamalarınızı Android akıllı telefonunuzda tutarsanız, Snapchat’in işlevselliğini genişletebilir ve birinin doğum gününün yaklaşıp yaklaşmadığını görebilirsiniz. Platform kullanıcı dostu olmaya çalıştığından, süreç nispeten basittir. İşte yapmanız gerekenler:

 1. Başlat Snapchat ana ekrandan uygulama.

 2. Tıkla Sohbet arayüzün alt ucundaki gezinti çubuğundaki seçenek.

 3. Sohbet geçmişinden bir arkadaş seçin.

 4. Küçük, roket şeklindeki simgeye dokunun.

 5. Basmak Miniler ve Seç Doğum günleri seçenekler listesinden.

Snapchat yaklaşan doğum günlerinin bir listesini oluşturur. Uygulama, tarihleri ​​kronolojik olarak sıralar, yani yakında yaklaşan doğum günlerini ilk siz görürsünüz. Bu, tarihleri ​​hatırlamakta zorlanan ve önemli olayları istemeden unutan kişiler için kullanışlı bir özelliktir.

Doğum günü özelliğine erişmenin başka bir yolu da kamera sayfasıdır. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

 1. Uygulamayı açın ve arayüzün en altına gidin.

 2. Seçme Tüm Miniler ve Seç Doğum günleri.

 3. Veya uygulama sizi yeni bir sayfaya götürdükten sonra, üzerine tıklayın. Mini’lerim ve bas Doğum günleri.

Bu eylem, kişilerinizin doğum günü bilgilerini otomatik olarak getirecek bir kısayol oluşturur ve tarihleri ​​zorlanmadan hatırlamanıza olanak tanır.

Bir arkadaşınızın doğum gününde Doğum Günü Sayfasını açarsanız, uygulama sizden onu kutlamak için bir fotoğraf göndermenizi isteyecektir. tuşuna bastığınızda Doğum Günü Fotoğrafı Gönder seçeneği, Snapchat kamerasını açacaksınız. Snapchat, görüntüye bir doğum günü çıkartması ekler ve AR balonları veya doğum günü şapkaları gibi efektlerle süsler. Tek bir tatlı fotoğraf göndererek arkadaşınıza onları düşündüğünüzü bildirebilirsiniz. Alternatif olarak, samimi bir video mesajı kaydedin.

Bir iPhone’da Snapchat’te Doğum Günleri Nasıl Bulunur?

Snapchat, iPhone cihazlarında iyi çalışır ve milyonlarca kullanıcının sevdikleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olur. En etkileyici özelliklerinden biri, yaklaşan doğum günlerini görmenizi sağlayan ve çevrim içi hayatınızdaki insanları takdir etmenizi hatırlatan Doğum Günü Sayfasıdır. Sayfaya erişmek için şu talimatları izleyin:

 1. Mobil uygulamayı ana ekrandan başlatın.

 2. Arayüzün en altına gidin ve seçin Sohbet gezinme çubuğundan.

 3. Sohbet geçmişinizden bir arkadaşınızın kullanıcı adına dokunun.

 4. Roket şeklindeki simgeye basın.

 5. Tıklamak Miniler ve seç Doğum günleri.

Uygulama, kişilerinizi tarar ve yaklaşan doğum günlerinin bir listesini derler. En iyi sonuçlar hızla yaklaşan doğum günlerini gösterirken, geri kalanı sonraki aylardaki tarihler için ayrılmıştır.

Kullanıcılar ayrıca hızlı erişim için bir Doğum Günü Sayfası kısayolu oluşturabilir. İşte yapmanız gerekenler:

 1. Mobil uygulamayı açın ve ekranın en altına gidin.

 2. Seçmek Oyunlar ve Miniler ve seç Doğum günleri.

 3. Snapchat yeni bir sayfa oluşturacak. Basmak Mini’lerim ve dokunun Doğum günleri.

Uygulama, kişisel bilgileri depolamaktan daha fazlasını yapar. Bir arkadaşınızın doğum gününde sayfayı ziyaret ettiğinizde, Snapchat sizi uyaracak ve ona nazik ve destekleyici bir fotoğraf göndermenizi isteyecektir. “Doğum Günü Fotoğrafı Gönder” seçeneğini seçtiğinizde kameranız açılır ve resim şapkalar ve balonlar gibi kutlama çıkartmalarıyla süslenir. Daha kişisel bir mesaj göndermek istiyorsanız, bir video kaydedebilir ve arkadaşınızın özel gününe biraz parlaklık katabilirsiniz.

Bir iPad’de SnapChat’te Doğum Günleri Nasıl Bulunur?

Snapchat, iPad’ler için tasarlanmamasına rağmen, kullanıcılar Apple Store ayarlarında ince ayar yaparak bu kısıtlamaları atlar. iPad’inizde fotoğraf çekmeyi tercih ederseniz, platformun Doğum Günü Sayfası da dahil olmak üzere birçok heyecan verici özelliğe erişebilirsiniz. Aşağıdaki adımlar, kişilerinizin doğum günü bilgilerine erişmenize yardımcı olacaktır:

 1. Uygulamayı açın ve ekranın en altına gidin.

 2. Seç Sohbet gezinme menüsünden seçeneği.

 3. Sohbet dizilerinizde bir arkadaşınızın kullanıcı adına tıklayın.

 4. Roket şeklindeki simgeye dokunun.

 5. Vurmak Miniler ve bas Doğum günleri.

En iyi sonuçlar yaklaşan doğum günlerini gösterecektir. Listede ilerledikçe, önümüzdeki birkaç hafta içinde yaklaşan doğum günlerini göreceksiniz.

Tüm bu bilgileri hatırlayabileceklerinden emin olmayan kullanıcılar, onları doğrudan Doğum Günü Sayfasına götürmek için bir kısayol oluşturabilir. Böyle yaparak:

 1. Uygulamayı başlatın ve arayüzün en altına gidin.

 2. Basmak Oyunlar ve Miniler ve vur Doğum günleri.

 3. Veya platform sizi yeni bir sayfaya yönlendirdikten sonra aşağı kaydırın ve seçin Doğum günleri.

Bu özellik ayrıca sanal bir kutlamaya katılmanıza ve arkadaşlarınıza neşeli doğum günü fotoğrafları göndermenize olanak tanır. Bir arkadaşınızın doğum günüyse, Snapchat kamerasını açın ve balonlar veya şapka çıkartmaları gibi animasyonlarla dolu bir fotoğraf çekin. Bir video mesajı kaydedin ve arkadaşınızın umursadığınızı bilmesini sağlamak için kenarını eğlenceli çıkartmalarla süsleyin.

Ek SSS

Kişilerimin doğum günü verilerini neden göremiyorum?

Doğum Günü Sayfası, Snapchat kişilerinizden bazıları için veri oluşturamıyorsa, uygulamaya bu bilgileri kullanma izni vermemiş demektir. Aynısı hesabınız için de geçerlidir. Platformun bilgileri görüntülemesine izin vermediğiniz sürece kişileriniz doğum gününüzü bulamaz. Ek olarak, doğum günü özelliği kullanıcının yalnızca doğum tarihini gösterir, yaşını veya doğum yılını göstermez.

Doğum Gününü Bir Daha Asla Unutma

Snapchat’te bir arkadaşınızın doğum gününü bulmak zor olmamalı. Hayatımızın çoğunu çevrimiçi olarak paylaşıyoruz, bu nedenle sanal ilişkileri sürdürmek ve güçlendirmek giderek daha önemli hale geldi. Neyse ki Snapchat, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve çoğu kullanıcı, kişilerinin doğum günü bilgilerini aramak için uygulamayı kullanmakta sorun yaşamaz.

Snapchat’in Doğum Günü Sayfasını daha önce kullandınız mı? Eğer öyleyse, hangi cihazda? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Teknory