Son Galaxy A34 ve Galaxy A54 sızıntısı hayal gücüne hiçbir şey bırakmıyor

TL;DR Galaxy A34 ve Galaxy A54’ün resmi çizimleri bir kez daha sızdırıldı. Yeni görüntüler, her iki telefonu da her açıdan gösteriyor. İşlemeler ayrıca cihazları dört renk grubunun hepsinde gösterir. Son seferden bu yana sadece bir hafta geçti, ancak yeni bir Galaxy A34 ve Galaxy A54 resmi çizimleri çevrimiçi olarak sızdırıldı. Bu sefer iki cihazı her […]

Son Galaxy A34 ve Galaxy A54 sızıntısı hayal gücüne hiçbir şey bırakmıyor

TL;DR

  • Galaxy A34 ve Galaxy A54’ün resmi çizimleri bir kez daha sızdırıldı.
  • Yeni görüntüler, her iki telefonu da her açıdan gösteriyor.
  • İşlemeler ayrıca cihazları dört renk grubunun hepsinde gösterir.

Son seferden bu yana sadece bir hafta geçti, ancak yeni bir Galaxy A34 ve Galaxy A54 resmi çizimleri çevrimiçi olarak sızdırıldı. Bu sefer iki cihazı her açıdan ve her renkte görebiliyoruz.

Bugünün sızıntısında (üzerinden Gelecek Kazan), Samsung’un yaklaşmakta olan orta sınıf telefonlarına şimdiye kadarki en iyi bakışımızı alıyoruz. Cihazlar tahmin etmiş olabileceğiniz üzere şirketin 2023 tasarım felsefesini takip edecek gibi görünüyor. Hem ön hem de arka yüzün düz olduğunu, kenarların kavisli olduğunu ve kamera adasının olmadığını görüyoruz.

A54’ün üst düzey bir orta sınıf olmasına ve A34’ün daha çok değer odaklı bir orta sınıf olmasına rağmen, her iki cihaz da çok benzer bir görünüme sahip – ilk görüntü grubu A34 ve ikinci grup A54. İlk bakışta, tek dış farkın selfie kamerası olduğu görülüyor. Yakından bakarsanız, A54’ün Infinity-O ekran kesitini, A34’ün ise Infinity-U ekran kesitini kullandığını göreceksiniz.

Bununla birlikte, iç kısımlara gelince, bu biraz farklı bir hikaye. Telefonların söylentilere göre A54’ün Exynos 1380 işlemci, A34’ün ise MediaTek Dimensity 1080 yongası alması bekleniyor. Kamera açısından da gözle görülür bir fark olabilir. A54’teki üçlü kamera kurulumu, OIS’li 50MP ana, 12MP ultra geniş ve 5MP derinlik sensöründen oluşabilir. Tersine, A34’ün 48MP ana sensör, 8MP ultra geniş ve 5MP makro sensör alacağı söyleniyor.

Çıkış tarihine gelince, şu anda Samsung’un Galaxy A34 ve Galaxy A54’ü ne zaman piyasaya sürmeyi planladığı bilinmiyor. Ancak, bu ay bir ara gelmelerini bekliyoruz.

Son Galaxy A34 ve Galaxy A54 sızıntısı hayal gücüne hiçbir şey bırakmıyor

Teknory