Son Gizem ‘Barbie’ Sanatçılarından Biri Açıklandı

Yaklaşan film müziği Barbie film, duyurulduğu günden bu yana, hangi sanatçıların yer alacağını tahmin edenlerle birlikte dev bir gizem oldu. Haftalarca bekledikten ve yavaş sanatçılar ortaya çıktıktan sonra, son parça nihayet açıklandı. Mark Ronson, yapımcı ve ortak yazar Barbie: Albüm, yakında çıkacak film müziklerinde yer alacak son sanatçıyı Twitter üzerinden onayladı. Billie Eilish’ten başkası olmadığını […]

Son Gizem ‘Barbie’ Sanatçılarından Biri Açıklandı

Yaklaşan film müziği Barbie film, duyurulduğu günden bu yana, hangi sanatçıların yer alacağını tahmin edenlerle birlikte dev bir gizem oldu. Haftalarca bekledikten ve yavaş sanatçılar ortaya çıktıktan sonra, son parça nihayet açıklandı.

Mark Ronson, yapımcı ve ortak yazar Barbie: Albüm, yakında çıkacak film müziklerinde yer alacak son sanatçıyı Twitter üzerinden onayladı. Billie Eilish’ten başkası olmadığını ve parçasının adının “Ne İçin Yapıldım?” Ronson, Eilish’i “yaşayan en büyük sanatçılardan biri” olarak tanımlıyor ve “Barbie ile çok kişisel bir bağı” olduğunu iddia ediyor.

Bu duyurudan önce Sam Smith’in “Man I Am” adlı şarkısına dahil olacağı spekülasyonları vardı. Hayranlar, bu Grammy ödüllü sanatçının Ronson’ın alay ettiği sanatçı olmadığı için hayal kırıklığına uğradı, özellikle de yakında çıkacak uzun metrajlı filminin etrafında oluşan abartı nedeniyle.

Ancak hayranlar, Smith’in şarkısının kayıtlı olduğunu iddia etti. Barbie: Albüm. Yazarken, Parça 6 ve 11, aracılığıyla bir sır olarak kalıyor iTunesbu nedenle Smith’in de öne çıkarılma şansı olabilir.

Barbie: Albüm ilk olarak Mayıs 2023 civarında duyurulmuştu. Bu albümde yer alan sanatçılardan bazıları arasında Dua Lipa, Lizzo, Tame Impala, The Kid Laroi, Nicki Minaj ve Ice Spice sayılabilir. Bu albümün, bölgesel bir anlaşmazlık nedeniyle filmin gösterimini yasaklamayı planlayan ülkelerde bulunup bulunmayacağı şu anda bilinmiyor. film/2023/jul/07/studio-defends-barbie-movie-after-controversial-map-prompts-vietnam-ban” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Gardiyan Warner Bros’un söz konusu haritayı savunduğunu ve bunun sadece çocuksu bir eskiz olduğunu iddia ettiğini bildirdi.

film müziği 21 Temmuz 2023’te aynı gün yayınlanacak. Barbie tiyatroları vurur.

Teknory