Galaxy Z Fold 4, Expert RAW güncellemesiyle astrofotografi moduna kavuşuyor

Dhruv Bhutani / Android Kurumu TL;DR Samsung Galaxy Z Fold 4, şimdi güncellenmiş Expert RAW uygulaması aracılığıyla bir astrofotografi modu alıyor. Mod ilk olarak Galaxy S22 serisinde tanıtıldı. Gece gökyüzünün yüksek kaliteli, uzun pozlamalı görüntülerini çekmenizi sağlar. Katlanabilir telefonunuz varsa, Samsung’un güncellenmiş Expert RAW uygulamasıyla astrofotografi modunu kullanabilmeniz gerekir. Expert RAW’a aşina olmayanlar için bu, […]

Galaxy Z Fold 4, Expert RAW güncellemesiyle astrofotografi moduna kavuşuyor

Dhruv Bhutani / Android Kurumu

TL;DR

  • Samsung Galaxy Z Fold 4, şimdi güncellenmiş Expert RAW uygulaması aracılığıyla bir astrofotografi modu alıyor.
  • Mod ilk olarak Galaxy S22 serisinde tanıtıldı.
  • Gece gökyüzünün yüksek kaliteli, uzun pozlamalı görüntülerini çekmenizi sağlar.

Katlanabilir telefonunuz varsa, Samsung’un güncellenmiş Expert RAW uygulamasıyla astrofotografi modunu kullanabilmeniz gerekir. Expert RAW’a aşina olmayanlar için bu, Samsung’un Galaxy telefonlar için gelişmiş kamera uygulamasıdır. Galaxy Store’dan indirebilirsiniz. Uygulama, açtığınızda bir güncellemenin mevcut olduğunu size bildirecektir. Galaxy Z Fold 4, Expert RAW sürüm 2.0.09.1 ​​ile astrofotoğrafçılığı destekler.

Samsung, Galaxy S22 serisi ile astrofotografi modunu tanıttı ve ardından Galaxy S23 serisine getirdi. Bu özellik, net bir görüşe sahip olmanız koşuluyla gece gökyüzünün yüksek kaliteli, uzun pozlamalı görüntülerini çekmenizi sağlar. Takımyıldız katmanı işlevi, yakındaki yıldızların ve gök cisimlerinin bulunmasına da yardımcı olur.

Samsung’a göreastrofotoğrafçılık altı aşamalı bir süreci takip eder — göksel arama, kompozisyon ayarları, kamera ayarları, sürekli çekim, birleştirme ve sonradan düzenleme.

şirket aynı zamanda beklenen Galaxy Z Fold 3, Z Fold 2 ve Galaxy S20 serisi gibi eski telefonlara sunun.


Galaxy Z Fold 4, Expert RAW güncellemesiyle astrofotografi moduna kavuşuyor

Teknory