Sonic Prime: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü, daha fazlası

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-06T16:34:46 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-06T16:34:56 Netflix’teki Sonic Prime hakkında çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, karakterlere, olay örgüsüne ve daha fazlasına kadar bildiğimiz her şey burada. Sonic the Hedgehog, oyun dünyasının en ikonik serilerinden biridir. Blue speedster, 1991’den beri Green Hills’te bir aşağı bir yukarı koşuyor ve görev süresi filmlere, çizgi romanlara, […]

Sonic Prime: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-12-06T16:34:46

Güncellenmiş: 2022-12-06T16:34:56

Netflix’teki Sonic Prime hakkında çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, karakterlere, olay örgüsüne ve daha fazlasına kadar bildiğimiz her şey burada.

Sonic the Hedgehog, oyun dünyasının en ikonik serilerinden biridir. Blue speedster, 1991’den beri Green Hills’te bir aşağı bir yukarı koşuyor ve görev süresi filmlere, çizgi romanlara, yan ürünlere ve TV şovlarına kadar uzanıyor.

Sonic Prime, 2000’lerin başındaki Sonic X ve Sonic Boom’daki başarısından sonra SEGA maskotunun küçük ekrandaki en yeni görünümüne işaret eden ikinci kategoriye giriyor.

Peki, Sonic Prime Netflix’e ne zaman geliyor, hangi karakterler karşımıza çıkacak ve konu ne? Tüm bu cevapları ve daha fazlasını aldık. İhtiyacı hissedin… hız ihtiyacını.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İçindekiler

Sonic Prime çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Sonic Prime, 15 Aralık 2022’de Netflix’te yayınlanacak.

İlk sezon sekiz bölümden oluşacak ve ilk bölüm 40 dakika, diğerleri ise sadece 20 dakika sürecek.

Sonic Prime Fragmanı: Fragman var mı?

Evet, Sonic Prime için bir fragman var ve aşağıdan kontrol edebilirsiniz:

Fragman, Dr. Eggman ile bir kez daha karşı karşıya gelen Sonic ve ekibine çarpıcı bir giriş niteliğindedir – ancak bu sefer onda daha da tehlikeli bir şey vardır: Paradox Prism.

Bir hurda, – Knuckles parmak eklemlerini iyi bir şekilde kullanır – ama nafile. Eggman prizmayı paramparça etti ve Sonic’i çoklu evrenden arkadaşlarının cyborg varyantlarıyla başka bir dünyaya gönderdi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Sürpriz, fragmanın hemen sonunda geliyor: Sonic su üzerinde hızla ilerlerken, titreyen bir figür onun adını söylüyor: Gölge.

Sonic Prime oyuncuları ve karakterleri: İçinde kim var?

Sonic Prime oyuncu kadrosu şunları içerir:

  • Sonic olarak Deven Mack
  • Brian Drummond Dr Eggman olarak
  • Ashleigh Ball Yazı olarak
  • Shannon Chan-Kent Amy Rose olarak
  • Adam Nurada Knuckles olarak
  • Rouge rolünde Kazumi Evans
  • Ian Hanlin Gölge olarak
  • Ian Hanlin Büyük Kedi rolünde

dizi, Roger Craig Smith’in 10 yılı aşkın süredir Sonic olarak görev süresinin sonunu işaret ediyor. Sonic Boom’da ve filmlerde Tails’i seslendiren Colleen O’Shaughnessey, rolüne geri dönmüyor ama “bitmediği” konusunda ısrar etti henüz karakter ile.

Drummond daha önce Sonic Underground’da Knuckles’ı seslendirirken, Chan-Kent 2020’nin Sonic the Hedgehog filminde küçük bir rolde yer aldı.

Sonic Prime konusu: Konusu nedir?

Resmi özet şu şekildedir: “Kirpi Sonic her şeyi daha önce gördüğünü düşünür, ancak Dr. Eggman’la yaptığı son çatışma Paradox Prism’i paramparça ettiğinde, zaman ve uzayda dönmeye ve bir ömür boyu sürecek bir maceraya gönderilir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Shatterverse’in garip yeni dünyalarında yarışırken Sonic, Green Hill’deki evine dönmesine yardımcı olması için Tails, Rouge, Amy ve Knuckles’ın tanıdık yüzlerini arıyor. Tek bir sorun var – hepsi de yeni görünümleri, tavırları ve yeni gerçekliklerine uygun yetenekleri olan eski dostlarının bu Paramparça Versiyonları, Sonic’i hiç duymamışlar.

“Asıl gerçeğinin parçalarını bir araya getirecekse Sonic, arkadaşlarının güvenini geri kazanmalı ve onlara nasıl bir arada kalacaklarını göstermeli ki bu ona asla kolay gelmeyen bir şey.

“Uzun zamandır beklenmedik bir kaynak olan Shadow’un yardımıyla, Sonic’in aksiyon dolu macerası, Shatterverse’i Dr. Eggman’ın ve onun Badnik robotlarından oluşan ordusunun kötü entrikalarından kurtarmak için bir yarıştan daha fazlası haline geliyor. hafife aldığı arkadaşlarını kurtarmak. Shatterverse’in kaderi Sonic’in eldivenli ellerinde!”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ve Sonic Prime hakkında bildiğimiz her şey bu. Diğer Sonic kapsamımıza buradan ve aşağıdaki diğer TV merkezlerimize göz attığınızdan emin olun:

Sonumuz HBO | Yenilmez Sezon 2 | The Boys 4. Sezon | Stranger Things Sezon 5 | Aktarım Sezon 4 | Ted Lasso Sezon 3 | Sen Sezon 4 | Witcher Sezon 3 | Witcher: Kanın Kökeni | 2. Sezon

Teknory