Mortal Kombat 2 Görüntüsü, Scorpion’un Geri Dönüşüne İlk Bakışı Ortaya Çıkarıyor

Özet Scorpion’un dönüşü Ölümcül Kombat 2 ikonik silahının yer aldığı bir kamera arkası görüntüsüyle alay edildi. Scorpion’un dönüşü Ölümcül Kombat 2 Scorpion klanının ortadan kaldırılmasında rol oynayan Quan Chi karakteriyle bağlantılı olabilir. Scorpion, ikonik dövüşçülerden biri Ölümüne kavga devam filminde Cole’un rakiplerinden biri haline gelebilir. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Ölümcül Kombat […]

Mortal Kombat 2 Görüntüsü, Scorpion’un Geri Dönüşüne İlk Bakışı Ortaya Çıkarıyor

Özet

  • Scorpion’un dönüşü Ölümcül Kombat 2 ikonik silahının yer aldığı bir kamera arkası görüntüsüyle alay edildi.
  • Scorpion’un dönüşü Ölümcül Kombat 2 Scorpion klanının ortadan kaldırılmasında rol oynayan Quan Chi karakteriyle bağlantılı olabilir.
  • Scorpion, ikonik dövüşçülerden biri Ölümüne kavga devam filminde Cole’un rakiplerinden biri haline gelebilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Ölümcül Kombat 2 Yapımcı Todd Garner, Hiroyuki Sanada’nın Scorpion’unun 2021 video oyunu uyarlamasının devamında geri dönüşünü anlatıyor. Simon McQuoid’in yönettiği yeni dövüş sanatları fantastik filmi, Earthrealm ve Outworld arasındaki ölümcül turnuvanın savaşa yeni savaşçıların katıldığı bir sonraki aşamasını uyarlıyor. İçinde Ölümüne kavgaHanzo Hasashi/Scorpion, ailesinin rakip bir klan tarafından vahşice öldürülmesinin ardından cehennem Netherrealm’e mahkum edilen, 17. yüzyıl Japonya’sından çoktan ölmüş bir suikastçıdır.

Şimdi, Garner Scorpion’un geri dönüşüne küçük bir bakış sundu Ölümcül Kombat 2 sinsi bir set fotoğrafıyla. Aşağıdan kontrol edin:

Garner, film setindeki bir kameradan çekilmiş bir görüntüyü paylaştı. Çekim, filmin son kesiminde başka bir dünyaya ait bir ortamı göstermeyi amaçlayan mavi perdeye karşı Scorpion’un ikonik kunaisine odaklanıyor.


Scorpion’un Mortal Kombat 2’ye Dönüşünün Arkasında Kim Var?

Scorpion ve Mortal Kombat posteri

Scorpion’un soyunun trajedisi bunda önemli bir rol oynadı. Ölümüne kavga. film, Hasashi klanını Bi-Han (Joe Taslim) ve suikastçılarına karşı savunan Scorpion’un, saldırganlar ailesinin çoğunu katlettiği sırada savaşta düşmesiyle açıldı. Bi-Han yaşamaya devam eder ve Sub-Zero olur, ancak kader onu Scorpion’un uzak soyundan gelen Cole Young (Lewis Tan) ile savaşa sokar. İçinde Ölümüne kavgaCole, Hanzo’nun son savaşında intikamcı ruhunu Sub-Zero’ya salarak ölümsüz ninjanın rakibini öldürmesine ve sonunda huzur içinde yatmasına olanak tanır.

Ancak iki yeni ekleme Ölümcül Kombat 2‘nin oyuncu kadrosu, intikamcı ruha devam filminde geri dönüş yapması için bir neden verebilir. Bi-Han’ın Noob Saibot olarak yeniden diriltileceğinin doğrulanmasının yanı sıra Damon Herriman da filme önemli bir isim olan Quan Chi olarak katılıyor. Ölümüne kavga Scorpion’un klanının ortadan kaldırılmasında ve ölümsüz bir ruh olarak lanetlenmesinde rol oynayan kötü adam. Quan Chi’nin ilk kez sahneye çıkışıyla birlikte Scorpion’un dönüşü, ailesinin cinayetinde oynadığı rolü bilmeden büyücünün hizmetçisi olarak olabilir.

Akrep bunlardan biridir Ölümüne kavgaAcımasız saldırıları ve sloganlarıyla serinin en tanınabilir ikonografi parçaları arasında yer alan en ikonik dövüşçüler. Bu nedenle, Ölümcül Kombat 2 film evreninin genişlemesi, Scorpion’un geri dönüşünün çok ilginç bir nedeni olacak gibi görünüyor ve bu onun Cole’un düşmanlarından biri olmasına neden olabilir. Bu hikayeli savaşçıya ne olacağını yalnızca zaman gösterecek.

Ölümcül Kombat 2 şu anda planlanmış bir çıkış tarihi yok, ancak 2021’ler Ölümüne kavga şu anda Max’te yayınlanıyor.

Kaynak: Todd Garner/Twitter

mortal-kombat 2 geçici posteri
Ölümcül Kombat 2

Mortal Kombat 2021 film serisinin yeniden başlatılmasının devamı olan Mortal Kombat 2, Mortal Kombat turnuvasına hazırlanan orijinal oyuncu kadrosunu ve yeni yüzleri takip edecek. Cole Young ve müttefikleri, Earthrealm ile Outworld arasındaki insanlığın kaderini belirleyecek yarışmaya hazırlanmak için yeni savaşçıları eğitmeye ve askere almaya devam edecek.

Teknory