Sonu için son dakika değişikliklerini alacak Flash film seti (Söylenti)

The Flash filmi CinemaCon’da önizleme gösterimleri yapmak üzereyken kamera hücresi söylentileri ve filmin bitiş kokusunda büyük değişiklikler. Buna göre Doğrudantarafından yönetilen, merakla beklenen DC süper kahraman filmi Fantastik Canavarlar yıldız, Ezra Miller, Flaşfilmde sonda büyük bir değişikliğe neden olan bazı son dakika değişiklikleri aldı ve bazı heyecan verici kamera hücreleri var. Son zamanlarda DCEU’ya olanların […]

Sonu için son dakika değişikliklerini alacak Flash film seti (Söylenti)

The Flash filmi CinemaCon’da önizleme gösterimleri yapmak üzereyken kamera hücresi söylentileri ve filmin bitiş kokusunda büyük değişiklikler.

Buna göre Doğrudantarafından yönetilen, merakla beklenen DC süper kahraman filmi Fantastik Canavarlar yıldız, Ezra Miller, Flaşfilmde sonda büyük bir değişikliğe neden olan bazı son dakika değişiklikleri aldı ve bazı heyecan verici kamera hücreleri var.

Son zamanlarda DCEU’ya olanların gidişatını takip etmezseniz ve Flaş film izlediyseniz veya genel olarak eğlence ortamıyla ilgili olarak tüm bu süre boyunca bir kayanın altında yaşadıysanız, o zaman muhtemelen Walter Hamada DC gemisine binerken birçok değişiklik olduğunun farkında değilsiniz.

Bu değişikliklerden biri Ray Fisher’ın karakteri Victor Stone/Cyborg’u yazmıştı ve görünüşe göre bu filmin Michael Keaton’ı Ben Affleck’in yerine Batman olarak kurması ve House of El’in yerini Supergirl olarak doldurması için Sasha Calle’u kurması gerekiyordu. Henry Cavill’in Süpermen’inden.

The Flash’ın sonundaki söylenti değişiklikleri nelerdir?

The GWW’den Casey “KC” Walsh aracılığıyla, filmin 25 Nisan’da CinemaCon’da prömiyeri yapılacağı için beklendiği üzere The Flash “tamamlandı”, ayrıca sonun dramatik bir şekilde değiştirilerek sonun daha iyi hale getirildiği belirtildi. “başıboş dolaşmak.”

Soru şu ki, The Flash biten DCU’yu kuracak mı? DC Studios eş-CEO’su/eş-başkanı James Gunn tarafından açıklandığı üzere, DCU Slate’in duyurusunda filmde gerçekleşen ve ” mavi böcek” ve daha sonra Aquaman 2. “Belirsiz”, belirsiz anlamına gelir ve “netlik veya ayırt edicilikten yoksun” anlamına gelir. Bu nedenle, izleyicinin franchise’ın sonraki taksitlerindeki değişiklikleri fark etmesi için ayarlanmıştır.

beri birden fazla kamera hücresi spekülasyonu Görünüşe göre görevden alınan bazı Justice League üyelerinden, değişikliklerin yapılmış olması bekleniyordu.

Walsh, filmin Hız Gücü tasvirinin “çok sayıda kamera hücresi” olduğundan bahsetti, bu da herhangi bir şey anlamına gelebilir. Ayrıca bir “CW bağlantısı” var ve en ilginç olanı bir “rüya kamera hücresi”.

Olduğu söylenen değişiklikler ve kamera hücreleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Flaş sinema filmi? Filmde ne olmasını istiyorsun? ve hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? bağlantı eksikliği ile Zack Snyder’ın Adalet Ligi? Yorumlarda sesi kısın!

Teknory