Süper Kahraman İnişini Boşverin, MCU Destekçileri En İyi Süper Kahraman Girişini Bilmek İstiyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Bir karakterin girişi size onlar hakkında çok şey anlatır: Onlarla ilgili ilk izlenimimizi bu şekilde oluştururuz ve genellikle o karakterin gidişatını bundan sonra belirleriz. hayret filmlerin süper kahramanları için çok güzel girişleri var çünkü bir giriş yapmayı bilen biri varsa o da onlar. Şimdi hayranlar bunu en iyi kimin yaptığını tartışıyor. […]

Süper Kahraman İnişini Boşverin, MCU Destekçileri En İyi Süper Kahraman Girişini Bilmek İstiyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Bir karakterin girişi size onlar hakkında çok şey anlatır: Onlarla ilgili ilk izlenimimizi bu şekilde oluştururuz ve genellikle o karakterin gidişatını bundan sonra belirleriz. hayret filmlerin süper kahramanları için çok güzel girişleri var çünkü bir giriş yapmayı bilen biri varsa o da onlar. Şimdi hayranlar bunu en iyi kimin yaptığını tartışıyor.

Süper kahraman filmleri, bu tür harika girişlere izin veren film türleri açısından kesinlikle üst sıralarda yer alıyor, ister ekrana doğru fırlayan bir kahraman olsun, ister destansı bir pozla iniş yapıyor veya sadece gölgelerden kendini açığa çıkarıyor olsun, bunu yapmanın pek çok yaratıcı yolu var. havalı bir giriş yapın.

Marvel filmlerine süper kahramanların girişi, gerçekten de bazı durumlarda gök gürültülü alkışlarla ayakta alkışlanmaya yol açtı. Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın Örümcek Adamları’nın ortaya çıkışı Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok dünyanın dört bir yanındaki sinemalarda insanların akıllarını kaybetmesine neden oldu.

Reddit’teki bir poster diğerlerinden, ister bir karakterle ilk kez tanışıyoruz, ister beşinci filmleri olsun, serinin yıllar boyunca sunduğu en iyi girişler olduğuna inandıkları şeyleri adlandırmalarını istedi.

Thor’un gelişi Sonsuzluk Savaşı Wakanda savaşı sırasında birkaç kişinin aklındaydı; kelimenin tam anlamıyla insanları uçurdu.

Bazıları, Star-Lord AKA Peter Quill ile tanıştığımız aptal ama yine de karakteri mükemmel bir şekilde özetleyen anı sevdi. Şarkı, salaklık, ceket, mükemmeldi.

Valkyrie’nin pek de asil olmayan ekranlarımıza girişi gibi daha az kahramanca anlara kadeh kaldıralım.

Bir kişi, Marvel’daki en büyük OG girişlerinden biri olan Iron Man’in günü mümkün olan en sert şekilde kurtarmak için uçtuğunu unutmamaya özen gösterdi.

Kaptan Marvel’in girişinde tüm bir gemiyi yok etmesine kıyasla, bir girişin katıksız gücü için dövülebilir. oyunsonu.

Ve kötüleri de unutmayalım, onların da oldukça ikonik girişleri var.

Hela’nın girişi anında bir “uh-oh” anıydı. MCU’da daha uzun süre kalamaması üzücü, kontrol için Thanos’la savaştığını görmeyi çok isterdik.

Yine de söylenmelidir ki, savaş alanına açılan portallar oyunsonu Marvel’da tüm zamanların en duygusal ve muzaffer girişlerinden biri olarak tarihe geçecek.

O zamandan beri çok daha fazla giriş yaptık ve daha fazlası da olacak, bu yüzden belki de bunlardan bazıları, sonsuza dek hatıralarımızda yaşayacak olsalar da, çizginin daha da ötesine geçecek.

Teknory