Spider-Verse Yönetmenleri, LEGO Scene’nin 14 Yaşındaki Animatörüyle Çalışmaya İlişkin İlk Kaygılarını Açıkladı: “Bu Yasal mı?”

Spider-Man: Across the Spider-Verse’de kahramanın pek çok versiyonu vardı ve LEGO Spider-Man, sahnenin arkasında 14 yaşındaki bir animatörle öne çıkıyordu. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde, LEGO sahnesi için 14 yaşında bir animatör tuttu. Yöneticiler başlangıçta […]

Spider-Verse Yönetmenleri, LEGO Scene’nin 14 Yaşındaki Animatörüyle Çalışmaya İlişkin İlk Kaygılarını Açıkladı: “Bu Yasal mı?”

Spider-Man: Across the Spider-Verse’de kahramanın pek çok versiyonu vardı ve LEGO Spider-Man, sahnenin arkasında 14 yaşındaki bir animatörle öne çıkıyordu.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde, LEGO sahnesi için 14 yaşında bir animatör tuttu.
  • Yöneticiler başlangıçta bunun yasal olup olmadığından emin değildi ancak çocuğa bir şans vermeye karar verdi.
  • Genç animatör, film stüdyosunun kendisine ulaşıp yapımcı Chris Miller ile yakın işbirliği yapmasına şaşırdı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde LEGO dizisi için 14 yaşında bir animatörün kullanılması filmin yönetmenlerinden biri tarafından ele alınıyor.

İle konuşmak Toplam film, Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde Yardımcı yönetmen Joaquim Dos Santos, filmin LEGO sahnesi için filmin fragmanının LEGO hayranı versiyonunu hazırlayan 14 yaşındaki animatör Preston Mutanga’nın işe alınmasının ardındaki süreçten bahsetti. Aşağıdaki alıntının tamamına göz atın:

“Phil ve Chris bu fikirden bahsettiğinde çocuğun bunu başarması gerektiğini söyledik! Tepkileri şöyle oldu: “Bu yasal mı?” Bunu öğrenmeye karar verdik ve yapımcımıza onu bulmasını söyledik ama o ilk başta buna inanmadı. film stüdyosu ona ulaşıyordu! Görevi ona verdik ve Chris Miller bu konuda onunla yakın işbirliği içinde çalıştı.”

Kaynak: Toplam film

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory