Spotify dünya çapında çöküyor | ezilebilir

GÜNCELLEME: 19 Nisan 2023, 13:57 GMT-4 Spotify’a göre hizmetler artık çalışıyor ve çalışıyor. Şirket, “artık her şey çok daha iyi görünüyor” diye tweet attı. Aşağıdaki makale bunu yansıtacak şekilde güncellendi. Çarşamba günü Spotify aracılığıyla sessizlik yaşadıysanız, bilin ki tek kişi siz değilsiniz. Spotify, hem mobil cihazlarda hem de masaüstlerinde bildirilen sorunlar nedeniyle bugün birçok kullanıcı […]

Spotify dünya çapında çöküyor |  ezilebilir

GÜNCELLEME: 19 Nisan 2023, 13:57 GMT-4 Spotify’a göre hizmetler artık çalışıyor ve çalışıyor. Şirket, “artık her şey çok daha iyi görünüyor” diye tweet attı. Aşağıdaki makale bunu yansıtacak şekilde güncellendi.

Çarşamba günü Spotify aracılığıyla sessizlik yaşadıysanız, bilin ki tek kişi siz değilsiniz.

Spotify, hem mobil cihazlarda hem de masaüstlerinde bildirilen sorunlar nedeniyle bugün birçok kullanıcı için kapalıydı. Şarkılar çalmıyordu ve birçok sanatçı ve albüm sayfası yüklenmekte zorlanıyordu.

Müzik platformu, sorunu kabul etmek ve araştırdığını doğrulamak için Twitter’a gitti.

Otuz dakika sonra, Twitter bir güncelleme yayınladı(yeni bir sekmede açılır) sorunun giderildiğini öne sürdü.

Buna göre Downdedektör(yeni bir sekmede açılır)Büyük web sitelerinin durumunu gerçek zamanlı olarak takip eden bir site olan Spotify’da bugün dünya çapında 7.500’den fazla kesinti bildirimi yapıldı. (Editörün notu: Downdetector, Mashable’ın ana şirketi Ziff Davis’e aittir).


Kredi bilgileri: Downdetector

Mashable daha fazla bilgi için Spotify’a ulaştı.

AYRICA BAKINIZ:

Spotify Wrapped’iniz var mı? Bunu bir alışveriş listesi gibi ele alın.

Söylemek yeterli, kullanıcılar vardı(yeni bir sekmede açılır) Olumsuz(yeni bir sekmede açılır) mutlu(yeni bir sekmede açılır).

Teknory