Sadece 30 ABD doları ödeyerek bu kullanışlı takip etiketlerinden 2 adet alın

TL;DR: 23 Kasım’a kadar EZ Tagg Kaybolma Önleme Cihazını edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 59,95$ yerine sadece 29,99$ — bu %49 indirim anlamına gelir. Anahtarlarınızı karda düşürmek ve onları bulmak için baharı beklemeniz gerektiğini hissetmek gibisi yoktur. Tatil için hazırlanmanın karmaşası içinde anahtarlarınızı, cüzdanınızı, telefonunuzu, sırt çantanızı veya diğer eşyalarınızı kaybedebilirsiniz. Sinir bozucu ama yapabileceğiniz bir […]

Sadece 30 ABD doları ödeyerek bu kullanışlı takip etiketlerinden 2 adet alın

TL;DR: 23 Kasım’a kadar EZ Tagg Kaybolma Önleme Cihazını edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 59,95$ yerine sadece 29,99$ — bu %49 indirim anlamına gelir.


Anahtarlarınızı karda düşürmek ve onları bulmak için baharı beklemeniz gerektiğini hissetmek gibisi yoktur. Tatil için hazırlanmanın karmaşası içinde anahtarlarınızı, cüzdanınızı, telefonunuzu, sırt çantanızı veya diğer eşyalarınızı kaybedebilirsiniz. Sinir bozucu ama yapabileceğiniz bir şey var. EZ Tagg, kaybolduğunda onları arayabilmeniz için temel eşyalarınıza ekleyebileceğiniz küçük bir izleyicidir.

Bu sezon, hayattaki küçük şeyleri iyileştiren anlaşmalar için minnettarız. İki EZ Etiketi alın(yeni bir sekmede açılır) 23 Kasım Pasifik 23:59’a kadar sadece 29,99$’dan satışta. Kod gerekmez.

Kayıp bagajı takip et

Kayıp hakkında birçok hikaye var izlenen bagaj veya eşyalar AirTags ile, ancak bunlar yalnızca iPhone’ları seçin. Uygun fiyatlı bir AirTag alternatifi istiyorsanız, EZ Tagg’ı deneyin.

Bu ultra dayanıklı silikon etiketler, bir cüzdana sığacak kadar küçüktür ve anahtarlığa bir çırpıda takılabilir. Etiketli bir nesne kaybolursa, sadece uzak vericiye basın ve yüksek sesli bip sesini dinleyin. Tagg’inizin 25 metre yakınında olduğunuz sürece onu dinlemek için tıklayabilirsiniz. Karanlıkta mı arıyorsunuz? EZ Tagg, izlemenize yardımcı olabilecek bir LED gösterge ışığına sahiptir.

EZ Taggs, mükemmel bir kur ve unut cihazıdır. Bu dayanıklı ter ve çizilmeye dayanıklı izleyicinin pili(yeni bir sekmede açılır) tek bir şarjla bir yıla kadar dayandığını iddia ediyor. Şarj kablosu dahildir. Sadece yıllık dolumu için çıkarmayı unutmayın.

Bu uygun fiyatlı AirTag alternatifini deneyin

Telefonunuza, cüzdanınıza, anahtarlarınıza, çantanıza veya diğer temel eşyalarınıza takılı EZ Tagg’inizi etkinleştirdiğinizde amaçsız aramanızı bulmaya dönüştürün. 23 Kasım Pasifik 23:59’a kadar bir çift siyah EZ Taggs alın(yeni bir sekmede açılır)beyaz(yeni bir sekmede açılır)mavi(yeni bir sekmede açılır)Portakal(yeni bir sekmede açılır)veya pembe(yeni bir sekmede açılır) 29,99 $ (kayıt 59 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory