Star Wars Belgeseli George Lucas’ın Unutmak İstediği Hikayeyi Kutluyor

Özet Güçte Bir Rahatsızlıkkötü şöhreti araştıran bir belgesel Yıldız Savaşları Tatil Özelçıkış tarihi aldı. George Lucas’ın özel etkinliğin bilinen tüm kopyalarını yok etmeye ve kendisini bundan mümkün olduğunca çabuk ayırmaya çalıştığı bildirildi. Zayıf karşılanmasına rağmen özel programa başka formatlarda da atıfta bulunuldu ve televizyon tarihinin en aptalca olaylarından biri olarak ün kazandı. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU […]

Star Wars Belgeseli George Lucas’ın Unutmak İstediği Hikayeyi Kutluyor

Özet

  • Güçte Bir Rahatsızlıkkötü şöhreti araştıran bir belgesel Yıldız Savaşları Tatil Özelçıkış tarihi aldı.
  • George Lucas’ın özel etkinliğin bilinen tüm kopyalarını yok etmeye ve kendisini bundan mümkün olduğunca çabuk ayırmaya çalıştığı bildirildi.
  • Zayıf karşılanmasına rağmen özel programa başka formatlarda da atıfta bulunuldu ve televizyon tarihinin en aptalca olaylarından biri olarak ün kazandı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Gelecek Yıldız Savaşları belgesel Güçte Bir Rahatsızlık George Lucas’ın 1978’ini kutluyoruz Yıldız Savaşları Tatil Özel çıkış tarihi aldı. İlk gösterimi 1977’de yapılan bu destansı uzay operası bugün dünyanın en büyük medya serilerinden biri haline geldi ve çok sayıda devam filmi, ön bölüm, çizgi roman, TV şovu, roman, video oyunu ve çok daha fazlasını üretti. Serinin başlamasından bir yıl sonra Lucas, yönetmen Steve Binder ile birlikte birçok izleyici tarafından pek beğenilmeyen bir tatil televizyonu özel filmi olan ilk yan ürünü yarattı. CBS tarafından ilk yayınlanmasının ardından Lucas’ın özel programın her kopyasını yok etmeye çalıştığı ve bir daha asla yeniden yayınlanmadığı ve resmi olarak ev videosunda yayınlanmadığı bildirildi.

Şimdi, göre film/news/star-wars-documentary-1978-holiday-special-release-date-1235790381/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilikünlülerin kamera arkası belgeseli Yıldız Savaşları Tatil Özelhak sahibi Güçte Bir Rahatsızlık5 Aralık’ta dijital ve Blu-ray olarak yayınlanacak İlk olarak yılın başlarında SXSW film Festivali’nde prömiyerini yaptıktan sonra. Yapımcılığını Eylül Kulübü’nün üstlendiği belgesel aynı zamanda ABD, İngiltere ve Avustralya’daki seçkin sinemalarda da gösterime girecek.


George Lucas Tatil Özel’i Neden Unutmak İstedi?

Harvey Korman Yıldız Savaşları

Rezil Yıldız Savaşları Tatil Özel Yan ürün, orijinal filmin çığır açan başarısından bir yıl sonra CBS tarafından üretildi. Yeni bir umut. Tatil özel bölümü, ilk filmdeki olaylar ile 1980 yapımı devam filmi arasında geçiyordu. İmparatorluk Karşılık Veriyor. Büyük ölçüde başarılı olan ilk filmin yan ürünü ortaya çıktığından, pek çok kişi Lucas’ın ilk filmin başarısını kolayca geliştirip evreni akıllıca genişleteceğini bekliyordu. Ancak durum böyle değildi.

Özel program CBS’de yalnızca bir kez yayınlandı ve ardından Lucas’ın özel programın bilinen her kopyasını yok etmeye çalıştığı söylendi. İnceleme toplayıcı Rotten Tomatoes’da özel bölüm, franchise’ın düşük %25’lik onay derecesine sahip. Pek çok izleyici ve eleştirmen, filmin çeşitli nedenlerden dolayı izlenemez olduğunu düşündü. Birincisi, Chewbacca’nın ailesinin evinde olduğu açılış sahnesinde kesinlikle hiçbir gerçek kelime ya da altyazı yoktu, sadece Wookiee’nin dakikalarca homurdanması vardı.

Zayıf karşılanmasına rağmen, Yıldız Savaşları Tatil Özel devam üçlemesi döneminde resmi LEGO tarzı saygı seti de dahil olmak üzere çeşitli başka formatlarda referans alınmıştır.

Ayrıca, kostüm seçimlerinin çoğu ve özellikle de özel programdaki oyunculuk performansları oldukça berbattı; bazı oyuncuların çekim sırasında sarhoş olduğu iddiaları da vardı. Felaket Yıldız Savaşları özel bölüm David Hofstede’ninki gibi kötü şöhretli listelerde yer aldı Ne Düşünüyorlardı?: Televizyon Tarihinin En Aptal 100 Olayıilk sırada geliyor. Anlaşılır bir şekilde, bugün kendi kuşağının en dikkate değer film yapımcılarından biri olarak kabul edilen Lucas, özel filmden mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde uzaklaşmak istiyordu ve yayınlanmak üzere olan özel programın kamera arkası belgeseli ile birlikte, bu özel filmin kamera arkası belgeseli yayınlanacak. Bu özel bölümün yaratılması sırasında yaşanan kötü durumu görmek ilginç.

Kaynak: film/news/star-wars-documentary-1978-holiday-special-release-date-1235790381/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Teknory