Steven Crowder, Alex Jones’un sunuculuğa konuk olmasına izin verdiği için YouTube’dan uzaklaştırıldı

Sağcı YouTuber Steven Crowder – bir kez daha – kanalını kalıcı olarak kaybetmekten sadece bir vuruş uzakta ve 5,6 milyondan fazla aboneye sahip. Crowder bu sefer ne yaptı? Alex Jones’a izin verdi. dır-dir YouTube’dan kalıcı olarak yasaklandı, programına konuk oldu. Bir YouTube sözcüsü Mashable’a yaptığı açıklamada, “İşi sonlandırılan içerik oluşturucular tarafından oluşturulan veya barındırılan içeriği […]

Steven Crowder, Alex Jones’un sunuculuğa konuk olmasına izin verdiği için YouTube’dan uzaklaştırıldı

Sağcı YouTuber Steven Crowder – bir kez daha – kanalını kalıcı olarak kaybetmekten sadece bir vuruş uzakta ve 5,6 milyondan fazla aboneye sahip.

Crowder bu sefer ne yaptı? Alex Jones’a izin verdi. dır-dir YouTube’dan kalıcı olarak yasaklandı, programına konuk oldu.

Bir YouTube sözcüsü Mashable’a yaptığı açıklamada, “İşi sonlandırılan içerik oluşturucular tarafından oluşturulan veya barındırılan içeriği yasaklayan Hizmet Şartlarımızı ihlal ettikleri için StevenCrowder ve CrowderBits kanallarına ihtar verdik.” “Üç ihtar sistemimiz uyarınca, bu kanalların YouTube’a içerik yüklemesi iki hafta süreyle askıya alınmıştır.”

AYRICA BAKINIZ:

Alex Jones, Sandy Hook ailesine 45.2 milyon dolar cezai tazminat ödemeye mahkum edildi

Pazartesi günü, Sandy Hook cinayetiyle ilgili yalanlar yaymasıyla tanınan komplo teorisyeni Jones, programda yer almayan Crowder’ın yerini doldurmak için Crowder’ın YouTube programı “Louder with Crowder”a çıktı. YouTube’lar politikalar(yeni bir sekmede açılır) şirket tarafından yasağı aşma girişimi olarak görüldüğünden, yasaklanan içerik oluşturucuların diğer içerik oluşturucuların YouTube kanallarında “tekrar tekrar veya belirgin bir şekilde” görünmesine izin verilmediğini açıkça söylemek. Bir YouTube temsilcisi, Mashable’a “başka bir kanalda misafir ağırlamanın” ihlal olarak nitelendirildiğini doğruladı.

Alex Jones resmen yasaklandı YouTube’un içerik politikalarını ihlal eden bir dizi video yükledikten sonra Ağustos 2018’de YouTube’dan ayrıldı.

Gibi Amerika için Medya Önemlidir(yeni bir sekmede açılır) Crowder’ın yardımcı sunucusu ve “Louder with Crowder”ın CEO’su Gerald Morgan’ın YouTube’un yasaklanan içerik oluşturucularla ilgili politikasından açıkça haberdar olduğuna dikkat çekiyor. ‘ dış görünüş. Morgan, izleyicilere akışı kendi kanallarında izlemelerini söyledi. gümbürtüçok sayıda sağcı kişiliği platforma çıkaran alternatif bir video hizmeti.

StevenCrowder kanalında tam bölümün yayınlanmasına ek olarak, Jones tarafından barındırılan bölümden klipler de CrowderBits kanalında yayınlandı ve bu, CrowderBits’in kendi ayrı askıya alınmasına neden oldu. Crowder daha önce ana hesabındaki askıya almalardan kaçınmak için CrowderBits kanalını kullanmıştı.

YouTube kurallarına göre, iki haftalık bir askıya alma, her iki kanalın da ikişer ihtar almasına uygundur. Her iki kanal için 90 gün içinde üçüncü bir ihtar, o kanalın platformdan kalıcı olarak feshedilmesiyle sonuçlanacaktır.

Aslen Medya Önemlidir bildirildi(yeni bir sekmede açılır)Crowder bir ekranda göründü 17 Mayıs(yeni bir sekmede açılır) YouTube askıya alınması sorununu çözmek için Rumble’da canlı yayın.

Yayın sırasında “YouTube’dan uzaklaştırıldık ve potansiyel olarak kalıcı olarak yasaklandık” diyen Crowder, “iki YouTube kanalımda beş dakika içinde beş ihtar aldığını” ekledi.

Crowder, komplo teorisyeninden “arkadaşı” olarak söz ederek gösteriye Jones’un ev sahipliği yapmasını savundu.

Crowder, “YouTube, siktir git,” dedi.

Crowder yasaklanacak mı? YouTube’un şartlarını tekrar ihlal etmesi ve üçüncü ihtarı alması olasıdır, ancak daha önce sitede bir hesabın feshedilmesinin eşiğinde olduğu belirtilmelidir. Onun kanalı var kabul edilmiş grevler ve geçici olarak askıya alınmış yıllar boyunca birçok kez. Ancak Crowder, YouTube ihtarlarının süresinin dolduğundan her zaman emin olmuştur, bu nedenle daha önce 90 günlük zaman dilimi içinde üçüncü ihtarı almamıştı.

Ancak bu sefer işler biraz farklı. Birincisi, Crowder ihtiyacı olursa yedek olarak Rumble’a sahip. Ayrıca o tam bağımsız kanalı daha önce daha büyük sağcı medya ağları tarafından desteklendiği için ilk kez. Önümüzdeki 90 gün, Steven Crowder’ın bir YouTuber olarak görev süresinin sonunu getirebileceği için izlemesi ilginç olacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow