Şubat 2023’te Samsung Galaxy Unpacked’den neler beklenebilir?

Samsung’un büyük bir patlama cihazına sahip olduğu yakında ortaya çıkacak, ancak sürpriz unsuru kaybolabilir. Samsung’un ilk baskısı Paketlenmemiş Galaksi 2023 için canlı yayın dizisi 1 Şubat Çarşamba günü 13:00 ET’de gerçekleşecek. Samsung, etkinlikte neler görebileceğimizi resmi olarak kimseye söylemedi, ancak tüm işaretler, teknoloji haberlerini takip ederseniz muhtemelen kendi başınıza tahmin edebileceğiniz şeylere işaret ediyor. AYRICA […]

Şubat 2023’te Samsung Galaxy Unpacked’den neler beklenebilir?

Samsung’un büyük bir patlama cihazına sahip olduğu yakında ortaya çıkacak, ancak sürpriz unsuru kaybolabilir.

Samsung’un ilk baskısı Paketlenmemiş Galaksi 2023 için canlı yayın dizisi 1 Şubat Çarşamba günü 13:00 ET’de gerçekleşecek.

Samsung, etkinlikte neler görebileceğimizi resmi olarak kimseye söylemedi, ancak tüm işaretler, teknoloji haberlerini takip ederseniz muhtemelen kendi başınıza tahmin edebileceğiniz şeylere işaret ediyor.

AYRICA BAKINIZ:

Samsung sonunda Galaxy S22’yi kendi kendine onarım programına ekledi

Ancak, bir Samsung meraklısı değilseniz, Şubat 2023 için Galaxy Unpacked’den makul olarak bekleyebileceğiniz şeyler burada.

galaksi s23 ultra

Bir yıl önce bu zamanlarda Samsung, Galaksi S22 ve S22Ultra akıllı telefonlar Her söylenti, bu yıl dikkatleri üzerine çeken devam oyununa işaret ediyor.

Dahası, aslında yeni telefonlar için de spesifikasyonlarımız var. Son sızıntılar sözde bize Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra’nın özellikleri hakkında bir fikir verdi. Boyutları sırasıyla 6.1 inç, 6.7 inç ve 6.8 inçtir. S23 ve S23 Plus, 50MP, 12MP ve 10MP’lik üçlü bir lensle aynı kamera dizisini paylaşacak.

Galaxy S23 Ultra hakkında konuşurken işler biraz daha ilginçleşiyor. 12 GB’a kadar RAM (diğer ikisi yalnızca 8 GB’a kadar çıkıyor) ve 1 TB dahili depolama alanına çıkacak. Bu arada, bataryası 5.000 mAh’dir, bu nedenle bu açıdan sağlam olmalıdır. Gerçekten, bu tamamen kameralarla ilgili. Ana sensörü, 12MP ultra geniş lens ve bir çift 10MP yakınlaştırma lensi ile birleştirilen şaşırtıcı bir 200MP lenstir.

Başka bir deyişle, olması gereken gerçek uzaktaki nesneleri yakınlaştırmada iyidir. Yine de, bu telefonların başka ne tür özel özelliklere sahip olduğunu öğrenmek için beklememiz gerekecek.

Telefonlar tek duyuru olmayabilir

Açıkça söylemek gerekirse, beklenti, Galaxy Unpacked’ın bu sürümünün çoğunlukla telefonlarla ilgili olacağı yönünde. Bununla birlikte, muhtemelen gösterilen tek cihaz olmayacaklar.

Samsung’un web sitesinde bir tanıtım sayfası(Yeni bir pencerede açılır) Mağaza kredisi için yeni cihazları önceden rezerve etmek üzere para koyabileceğiniz Unpacked’in önünde. Belirtilmemiş bir “Galaxy Akıllı Telefon” (S23) için ön sipariş verebilirsiniz. ve belirtilmemiş bir Galaxy Book dizüstü bilgisayarı. Bu Galaxy Book 3 Ultra olabilir.

Sızan özellikler(Yeni bir pencerede açılır) 120 Hz yenileme hızına sahip 16 inç AMOLED ekrana sahip olacağını belirtir. Ayrıca bir Intel Core i7 veya i9 işlemci, bir RTX 4050 veya 4070 grafik kartı ve muhtemelen 32 GB’a kadar gelebilir. Bütün bunlar muhtemelen çok paraya mal olacak.

Ve bu yaklaşık yapar. takipleri görmeyi beklemeyin Galaxy Z Katlama 4 ve Z Çevirme 4 en erken bu yıl sonuna kadar. Etrafındaki en iyi kameralara sahip olabilecek akıllı telefonları görmeyi beklemeyin.

Teknory