Fury of the Gods’da Shazam Ailesinin Neden Aptalca Bir Adı Var?

Shazam! Fury of the Gods yönetmeni David F. Sandberg, yeni filmde Billy Batson’ın süper kahraman ailesinin neden saçma sapan bir takım adına sahip olduğunu açıklıyor. Shazam! Tanrıların Öfkesi yönetmen David F. Sandberg, Billy Batson’ın süper kahraman ailesinin neden aptalca bir isme sahip olduğunu açıkladı. 2019’da piyasaya sürülen orijinal Shazam! film, Batson’a (Asher Angel), kalan son […]

Fury of the Gods’da Shazam Ailesinin Neden Aptalca Bir Adı Var?

Shazam! Fury of the Gods yönetmeni David F. Sandberg, yeni filmde Billy Batson’ın süper kahraman ailesinin neden saçma sapan bir takım adına sahip olduğunu açıklıyor.


Shazam! Tanrıların Öfkesi yönetmen David F. Sandberg, Billy Batson’ın süper kahraman ailesinin neden aptalca bir isme sahip olduğunu açıkladı. 2019’da piyasaya sürülen orijinal Shazam! film, Batson’a (Asher Angel), kalan son kişi tarafından Batson’ın daha eski bir süper güçlü versiyonu olan Shazam (Zachary Levi) olmak için özel güçler verildiğini gördü. Thaddeus Silva (Mark Strong) ve Yedi Ölümcül Günah tarafından geride bırakılan Batson, gücünü evlatlık ailesine aktardı ve onları bir süper kahraman takımına dönüştürdü.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Toplam filmSandberg, Batson’ın süper kahraman ailesinin saçma sapan bir isme sahip olduğunu itiraf etti. Shazam! Tanrıların Öfkesi. Yönetmen, ailenin yaklaşan filmin ana tematik odak noktası olduğunu ve memleketlerinin kardeş takıma beceriksiz suçla mücadele yöntemleri nedeniyle Philly Fiascos adını verdiğini açıkladı. Sandberg’in tam alıntısını aşağıda okuyun:

“Hala Shazam’ın filmi ama aynı zamanda aile hakkında. Hepsi bir süredir süper kahramanlar, suçu durdurmaya ve insanları kurtarmaya çalışıyorlar. Ama bunda pek iyi değiller. Şehir onlara Philly Fiascos adını verdi. “

İlgili: Tanrıların Öfkesi Shazam Ailesi Kostümleri İlk Filmle Nasıl Karşılaştırılır?


Billy Batson’ın Ailesi Shazam 2’de Nasıl Bir Rol Oynayacak?

Tanrıların Billy Batson Ailesinden Shazam Fury

Shazam! Tanrıların Öfkesi Billy rolünde Jack Dylan Grazer ve Adam Brody, Eugene Choi rolünde Ian Chen ve Ross Butler, Jovan Armand rolünde ve Pedro Peña rolünde DJ Cotrona, Faithe Herman ve Meagan Good rolünde de dahil olmak üzere bir önceki filmdeki tüm kardeşlerinin geri dönüşünü görecek. Darla Dudley ve Mary Bromfield rolünde Grace Fulton. Devam filmi için Fulton, büyük olasılıkla Fulton’ın şu anki yaşı nedeniyle, orijinal filmdeki kahramanın yetişkin versiyonu olarak Michelle Borth’un yerini alıyor. Shazam: Tanrıların Öfkesi ayrıca aileye süper kahraman meslektaşlarından daha fazla ekran süresi verecek, bu Good’un medyada temsil konusunda önemli dediği bir şey.

Philly Fiascos’ güçlerini Philadelphia’da suçla savaşmak için kullanırken, Atlas’ın Kızları onlarla yüzleşmek için Dünya’ya iner. oluşan 1923Helen Mirren’den, Bill i öldürLucy Liu ve Batı Yakası Hikayesi remake’den Rachel Zegler, Daughters of Atlas, insanların tanrıların gücünü kullanmaması gerektiğine inanıyor. Kötü adam grubunun kökeni hakkında çok az şey biliniyor çünkü bunlar film için yaratıldılar ve önceki DC çizgi romanlarında yoktu. Sandberg ve yazarlar Henry Gayden ve Chris Morgan, serinin yeni kötü adamlarını geliştirirken ilham kaynağı olarak Yunan mitolojisine baktılar.

En son Shazam! Tanrıların Öfkesi Fragmanda Batson duygusal mücadelelerini bir çocuk doktoruna seslendiriyor. Shazam, ailesinin süper kahraman ekibinin, Batson onları yeniden bir araya getirmeye çalışırken her birinin tek başına çalışarak ayrılmaya karar vermiş olabileceğini ortaya koyuyor. Yaklaşan devam filmi, başarısız topluluk desteği ve kahramanın işini kişisel yaşamlarıyla dengelemenin stresiyle karşı karşıya kaldığında aile birimini muhtemelen fiziksel ve duygusal olarak test edecek. İle birlikte Shazam! Tanrıların Öfkesi 17 Mart 2023’te sinemalarda gösterime giren izleyiciler, Philly Fiyaskolarını iş başında görmek için sabırlı olmalı.

Sonraki: Shazam 2, DCEU”nun Adalet Ligini Kurtarmanın Anahtarı Olabilir

Kaynak: Toplam film

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory