‘Suicide Squad’ Yönetmeni DC’nin En Kötü Yaratıcı Kararlarından Birinden Pişman

Warner Bros aracılığıyla Bunu göz önünde bulundurarak unutmak çok kolay İntihar Timi yedi yaz önce ilk kez piyasaya sürüldüğünden beri Rotten Tomatoes’ta DCU tarihindeki en kötü incelenen taksit olarak hüküm sürdü, ancak filmin sinemalarda gösterime girmesine kadar geçen süreçte heyecan doruktaydı. Bu, korkunç bir açılış haftasonuna ve gişede son derece kazançlı bir koşuya yansımış olsa […]

‘Suicide Squad’ Yönetmeni DC’nin En Kötü Yaratıcı Kararlarından Birinden Pişman

Warner Bros aracılığıyla

Bunu göz önünde bulundurarak unutmak çok kolay İntihar Timi yedi yaz önce ilk kez piyasaya sürüldüğünden beri Rotten Tomatoes’ta DCU tarihindeki en kötü incelenen taksit olarak hüküm sürdü, ancak filmin sinemalarda gösterime girmesine kadar geçen süreçte heyecan doruktaydı.

Bu, korkunç bir açılış haftasonuna ve gişede son derece kazançlı bir koşuya yansımış olsa da, teatral kurgu artık yaygın bir alay ve alay konusu haline geldi ve hayranlar, enerjilerini istekli yönetmen David Ayer’in çok- stüdyo eş CEO’su James Gunn’ın yardımına ihtiyacı vardı.

Ve yine de, Ayer Cut yönüne işaret edilmiş olan iyi niyetin fışkırmasına rağmen, Jared Leto’nun Joker’ine pek çok insan gerçekten satılmadı. Adil olmak gerekirse, fikirleri bölen bir aktörü alıp ona bir pop kültürünün en kalıcı ikonları olarak daha da fazla fikirleri bölen bir görünüm verirseniz, o zaman tüyler kabarmaya mahkumdur.

Bıçaklar, Akademi Ödüllü karakterin bir görüntüsünün yayınlandığı ilk saniyeden itibaren çıktı ve Ayer, Palyaço Suç Prensi’ni alnına dövme ile damgalamanın en iyi saati olmadığını kabul etmekten geri durmadı.

Elbette, Leto’nun performansını parkın dışına çıkarması yardımcı olabilirdi, ki bu kesinlikle böyle değildi. Ayer Cut’ın Joker’ini, Zack Snyder’ın sonsözündeki dönüşünün ne kadar iyi karşılandığına benzer bir şekilde rehabilite edebileceğine inanıp inanmamayı seçin. Adalet Ligi kanıtlandığı tamamen kişisel tercihe bağlıdır, ancak yeniden değerlendirme ciddi bir şekilde başlamadan önce onu gerçekten görme fırsatı bulmalıyız.

Teknory