Suika Game’in ücretsiz tatil güncellemesi yeni festival teması ve müziği ekliyor

Viral bulmaca oyunu hit oldu Suika Oyunu yeni bir güncelleme aldı Nintendo AnahtarıMeyveleri eşleştirip birleştirmek için şenlikli bir arka plan temasının yanı sıra yeni bir melodi ekleyen. Eğer tanıdık değilseniz, Suika Oyunu (Ayrıca şöyle bilinir Karpuz Oyunu) oyunculara, puan kazanmak için rastgele meyveleri (sevimli yüzleri olan) bir kutuya bırakma görevi verir. Meyveleri bir araya getirmek […]

Suika Game’in ücretsiz tatil güncellemesi yeni festival teması ve müziği ekliyor

Viral bulmaca oyunu hit oldu Suika Oyunu yeni bir güncelleme aldı Nintendo AnahtarıMeyveleri eşleştirip birleştirmek için şenlikli bir arka plan temasının yanı sıra yeni bir melodi ekleyen.

Eğer tanıdık değilseniz, Suika Oyunu (Ayrıca şöyle bilinir Karpuz Oyunu) oyunculara, puan kazanmak için rastgele meyveleri (sevimli yüzleri olan) bir kutuya bırakma görevi verir. Meyveleri bir araya getirmek onları daha büyük bir meyveye dönüştürür; en büyüğü ise karpuzdur. Ancak kutu taşar taşmaz oyun biter. Aladdin X tarafından geliştirildi. Suika Oyunu Klipleri sosyal medya platformu TikTok’ta yayınlandıktan sonra büyük bir başarı elde etti.

1.0.7 Güncellemesi, oyuncuların alışık olduğu şaşırtıcı aksiyonu değiştirecek hiçbir şey yapmıyor ancak ana menüye, oyuncuların oynamadan önce normal mod ile tatil temalı mod arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan bir seçenek ekliyor. Düz sarı ve kahverengi arka plan yerine, sevimli meyvelerinizi Noel ağaçlarının ve tatil dekorasyonlarının önünde ezebilirsiniz ve karpuzların kendisi de bu durum için giyinir.

Şenlik temasıyla oynarken, Size Mutlu Noeller Dileriz arka planda çalıyor. Oynayan herkes Suika Oyunu Sürekli tekrarlanan bir parçadan oluşan alışılagelmiş müziğin yıpranabileceğini uzun bir süre bilecek, dolayısıyla alışılagelmiş melodiyi dinlemekten yorulduğunuzda bu size başka bir seçenek sunacaktır.

Bununla birlikte tatil temasının sonsuza kadar devam edip etmeyeceği bilinmiyor. Ekim ayında bir Cadılar Bayramı temalı güncelleme Arka planda ve müzikte benzer bir değişiklikle övünen (ve aynı zamanda karpuzları balkabağına dönüştüren) piyasaya sürüldü. Ancak bu daha sonra başka bir güncellemeyle oyundan kaldırıldı.

Switch’te oynanacak daha fazla oyun için önerilerimize göz atmayı unutmayın. En iyi Nintendo Switch oyunlarıve ayrıca genel değerlendirmemiz yaklaşan Switch oyunları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow