Summer Nations Series 2023 canlı yayını: Rugby nasıl ücretsiz izlenir

TL;DR: Summer Nations Series’in her fikstürü Prime Video’da izlenebilir. 30 günlük Amazon Prime deneme sürümü ile ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Rugby Dünya Kupası bu yılın sonlarında yapılacak, bu da yarışan takımların büyük etkinlik için hazırlıklarını hızlandıracağı anlamına geliyor. Ve turnuvaya hazırlanmanın diğer üst taraflara karşı zorlu fikstürlerden daha iyi bir yolu yoktur. Girin: Yaz Ulusları Serisi. […]

Summer Nations Series 2023 canlı yayını: Rugby nasıl ücretsiz izlenir

TL;DR: Summer Nations Series’in her fikstürü Prime Video’da izlenebilir. 30 günlük Amazon Prime deneme sürümü ile ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.


Rugby Dünya Kupası bu yılın sonlarında yapılacak, bu da yarışan takımların büyük etkinlik için hazırlıklarını hızlandıracağı anlamına geliyor. Ve turnuvaya hazırlanmanın diğer üst taraflara karşı zorlu fikstürlerden daha iyi bir yolu yoktur. Girin: Yaz Ulusları Serisi.

Summer Nations Series’i dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Yaz Milletleri Serisi nedir?

Summer Nations Series, beş hafta boyunca 15 maçta 12 takımın savaştığını görecek. İngiltere, İrlanda, Fransa, İskoçya, Galler, Güney Afrika ve Avustralya gibi ülkeler rekabet edecek, çünkü her iki taraf da Eylül ve Ekim’deki Dünya Kupası öncesinde keskinleşiyor gibi görünüyor.

Summer Nations Serisi ne zaman?

Yaz Ulusları Serisi 29 Temmuz’da başlayacak ve 27 Ağustos’a kadar devam edecek. Programın tamamı burada bulunabilir:

 • 29 Temmuz: İskoçya – İtalya (15:15 BST)

 • 5 Ağustos: İskoçya – Fransa (15:15 BST)

 • 5 Ağustos: Galler – İngiltere (17:30 BST)

 • 5 Ağustos: İrlanda – İtalya (20:00 BST)

 • 12 Ağustos: İngiltere – Galler (17:30 BST)

 • 12 Ağustos: Fransa – İskoçya (20:05 BST)

 • 19 Ağustos: Galler – Güney Afrika (15:15 BST)

 • 19 Ağustos: İrlanda – İngiltere (17:30 BST)

 • 19 Ağustos: İtalya – Romanya (17:30 BST)

 • 19 Ağustos: Fransa – Fiji (20:05 BST)

 • 26 Ağustos: İngiltere – Fiji (15:15 BST)

 • 26 Ağustos: İskoçya – Gürcistan (17:30 BST)

 • 26 Ağustos: İtalya – Japonya (17:30 BST)

 • 26 Ağustos: İrlanda – Samoa (19:45 BST)

 • 27 Ağustos: Fransa – Avustralya (16:45 BST)

Önümüzdeki haftalarda çok fazla ragbi olacak ve Prime Video ile her şeyi izleyebilirsiniz.

Summer Nations Serisini nereden izleyebilirsiniz?

Prime Video, Birleşik Krallık’taki 15 Summer Nations Series fikstürünün tamamını özel olarak yayınlayacak. Bu, Birleşik Krallık’taki Prime üyelerinin akıllı TV’ler, mobil cihazlar, tabletler ve yayın yapabileceğiniz hemen hemen her şey için Prime Video uygulamasında Summer Nations Series’i her yerde ve her zaman izleyebilecekleri anlamına geliyor.

Summer Nations Series’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Rugby hayranları için heyecan verici bir haber de Summer Nations Series’i Prime Video’da izlemek için Amazon Prime’a abone olmanıza gerek olmaması. 30 günlük ücretsiz Amazon Prime denemesi ile ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Son 12 ayda Amazon Prime üyesi olmadığınız sürece Summer Nations Series’i ücretsiz izlemek için 30 günlük Amazon Prime denemesine kaydolabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey, promosyon süresi sonunda aboneliğinizin otomatik olarak tam fiyat üzerinden yenileneceğidir. Yine de bu işlevi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, böylece herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Sadece iptal etmeyi unutma.

Birleşik Krallık’ta ikamet etmiyorsanız, yine de bu hack’ten en iyi şekilde yararlanabilirsiniz, ancak birkaç ek adımı izlemeniz gerekecek.

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlanabilir, yani Prime Video’daki Summer Nations Series’e dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. Bu işlem karmaşık gelebilir, ancak aslında gerçekten basittir:

 1. 30 günlük Amazon Prime denemesi için kaydolun

 2. Bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 3. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 4. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

 5. Prime Video’da Summer Nations Serisini dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir. Ancak, çoğu VPN ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu teklifleri kullanarak Prime Video’daki Summer Nations Series’e paranızı taahhüt etmeden erişebilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak Summer Nations Series’i ücretsiz olarak izlemeniz için size bolca zaman veriyor.

Prime Video için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerle dünyanın dört bir yanından içerik akışı için en iyi hizmettir:

 • İngiltere dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

için bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Para iade garantisi, Summer Nations Series’i Prime Video’da izleyebileceğiniz ve ardından son maçtan sonra yatırımınızı geri alabileceğiniz anlamına gelir.

Summer Nations Series’i ExpressVPN ile ücretsiz izleyin.

Teknory