Instagram başkanı, Android’in artık iOS’tan daha iyi olduğunu söylüyor, öfkeli tartışmayı ateşliyor

Adamya Sharma / Android Yetkilisi TL;DR Marques Brownlee, Threads’teki takipçilerinden bazı teknolojik gelişmeler istedi. Instagram başkanı, Android’in artık iOS’tan daha iyi olduğunu belirterek söze girdi. Yorumların alınmasına yanıt olarak bir hararet patlak verdi. Meta, Threads’i başlattığından beri, kullanıcılar Instagram ekibi tarafından oluşturulan yeni uygulamada ne yayınlayacaklarını merak ediyor. Etkileşimi teşvik etmek için hem kullanıcılar hem […]

Instagram başkanı, Android’in artık iOS’tan daha iyi olduğunu söylüyor, öfkeli tartışmayı ateşliyor

Adamya Sharma / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Marques Brownlee, Threads’teki takipçilerinden bazı teknolojik gelişmeler istedi.
  • Instagram başkanı, Android’in artık iOS’tan daha iyi olduğunu belirterek söze girdi.
  • Yorumların alınmasına yanıt olarak bir hararet patlak verdi.

Meta, Threads’i başlattığından beri, kullanıcılar Instagram ekibi tarafından oluşturulan yeni uygulamada ne yayınlayacaklarını merak ediyor. Etkileşimi teşvik etmek için hem kullanıcılar hem de markalar takipçilerine sorular soruyor. Böyle bir soru Instagram başkanı Adam Mosseri’nin dikkatini çekti ve yanıtı yorumları kaosa sürükledi.

Popüler teknoloji YouTuber’ı Marques Brownlee, Threads’teki takipçilerinden “en iyi TECH sıcak değerlendirmelerini” yapmalarını istedi. teknoloji topluluğu bazı güçlü görüşlere sahip olabilir, bu yüzden bu, bazı tüyleri şakacı bir şekilde kızdırmak için mükemmel bir yoldur. Görünüşe göre Mosseri yemi yuttu ve Android – iOS tartışması olan üçüncü raya adım atmaya karar verdi.

Konularda Adam Mosseri

Ryan McNeal / Android Yetkilisi

Mosseri yanıtında basitçe “Android artık iOS’tan daha iyi” diyor. İOS’un bir zamanlar daha iyi işletim sistemi olduğunu, ancak şimdi Android’in liderliği ele geçirdiğini öne süren görünüşte zararsız bir ifade. Bu iyi niyetli açıklama, diğer yorumcular tarafından pek iyi karşılanmadı.

Yalnızca Android’in muhtemelen iOS’tan daha iyi olabileceğini önermek, bazı kullanıcıların “Ben de mahremiyetten nefret ediyorum” ve “Sabahları giyinmene izin veriyorlar mı?” Hatta sandalyede oturan Eric Andre’nin klasik meminin yer aldığı bir yorum bile vardı, “Neden bu kadar tartışmalı ama bu kadar cesur bir şey söylüyorsun?”

Ancak Mosseri de bu görüşünde yalnız değildi. Çok sayıda Android hayranı, Android gibi şeylerin daha iyi olduğunu ve “Apple durgun kalırken Android yenilik yapıyor” diyerek Mosseri’yi destekledi.

Hangi tarafta olursanız olun, işletim sistemi savaşlarının şiddetle devam ettiğini ve hala her zamanki kadar şiddetli olduğunu söylemek güvenli görünüyor.

Instagram başkanı, Android’in artık iOS’tan daha iyi olduğunu söylüyor, öfkeli tartışmayı ateşliyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow