Galaxy S24 kod adları, Samsung’un Plus modelini öldürmediğini gösteriyor

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Galaxy S24 serisinin kod adının ‘Muse’ olduğuna inanılıyor. Görünüşe göre Galaxy S24 Ultra’nın kod adı ‘Muse3’. Bu isim, gelecek yıl hem Galaxy S24 hem de S24 Plus göreceğimizi gösteriyor. Samsung’un önümüzdeki yıl Galaxy S24 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor ve şimdiden birkaç belirgin sızıntı gördük. Şimdi, Samsung odaklı iki web […]

Galaxy S24 kod adları, Samsung’un Plus modelini öldürmediğini gösteriyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Galaxy S24 serisinin kod adının ‘Muse’ olduğuna inanılıyor.
  • Görünüşe göre Galaxy S24 Ultra’nın kod adı ‘Muse3’.
  • Bu isim, gelecek yıl hem Galaxy S24 hem de S24 Plus göreceğimizi gösteriyor.

Samsung’un önümüzdeki yıl Galaxy S24 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor ve şimdiden birkaç belirgin sızıntı gördük. Şimdi, Samsung odaklı iki web sitesi, iddia edilen başka bir ayrıntıyı ortaya çıkardı.

SamMobile Ve Galaksi Kulübü her ikisi de Galaxy S24 serisinin “Muse” dahili kod adını kullandığını bildiriyor. Piyasaya sürülmeden çok önce Samsung amiral gemileri için bir kod adı duymak şaşırtıcı değil. Ne de olsa Galaxy S23 ailesinin “Diamond” kod adı da lansmandan önce sızdırılmıştı.

Yaşasın Plus modeli?

Ancak iki kaynak, Galaxy S24 Ultra’nın “Muse3” kod adını kullandığını da bildiriyor. Bu, görünüşte sırasıyla Galaxy S24 ve S24 Plus olan “Muse1” ve “Muse2” modellerinin de olduğu anlamına gelir.

Koreli bir haber kaynağı, Samsung’un S24 Plus’ı 2024’te bırakabileceğini iddia ettiğinden, bu özellikle haber değeri taşıyor. Gelecek Kazan o sırada gazeteci Roland Quandt.

Her iki durumda da, S24 Ultra’nın görünen kod adı, Samsung’un gerçekten de gelecek yıl masaya eksiksiz bir Galaxy S24 model serisi getireceğini gösteriyor. Ancak şirketin ilk başta üç model üzerinde çalıştığı ve ardından diğer modellerin kod adlarını değiştirmeden Plus varyantını bırakmaya karar verdiği teorik olarak da mümkün.

Galaxy S24 kod adları, Samsung’un Plus modelini öldürmediğini gösteriyor

Teknory