Superman Hayranları, DCU’da Henry Cavill’in Yerini Mükemmel Bir Şekilde Değiştirebilir

Süpermen hayranları Twitter’da, Henry Cavill’in uzaklaştığı bir sıradaki ikonik DC süper kahramanını David Corenswet’in oynamasını öneriyor. Henry Cavill’in emekli olacağı haberinin ardından SüpermenHayranlar, David Corenswet’in sıradaki ikonik DC süper kahramanını üstlenmesi için önerilerle Twitter’ı doldurdu. İngiliz aktör, 2017’den bu yana ilk kez, ‘in post-credits sahnesinde sürpriz bir kamera hücresi ile rolü yeniden canlandırdı. siyah adam, […]

Superman Hayranları, DCU’da Henry Cavill’in Yerini Mükemmel Bir Şekilde Değiştirebilir

Süpermen hayranları Twitter’da, Henry Cavill’in uzaklaştığı bir sıradaki ikonik DC süper kahramanını David Corenswet’in oynamasını öneriyor.


Henry Cavill’in emekli olacağı haberinin ardından SüpermenHayranlar, David Corenswet’in sıradaki ikonik DC süper kahramanını üstlenmesi için önerilerle Twitter’ı doldurdu. İngiliz aktör, 2017’den bu yana ilk kez, ‘in post-credits sahnesinde sürpriz bir kamera hücresi ile rolü yeniden canlandırdı. siyah adam, izleyiciler, süresiz olarak Clark Kent olarak geri döndüğünü umarak ayrıldılar. Ancak, kısa süre sonra James Gunn tarafından DC stüdyolarının piyasaya sürülmesiyle birlikte yeni bir duyuru yapıldı. Süpermen Cavill’in görev süresinin sonunu işaret eden daha genç bir Clark Kent’in yer aldığı taksit yapım aşamasında. Haber daha sonra bizzat Cavill tarafından doğrulandı ve takipçilerine içten bir hatırlatma paylaşmak için Instagram’a giden Cavill tarafından, karakteri devretmenin yalnızca Gunn ve Peter Safran’ın inşa etmeye başladıkları DC evrenine fayda sağlayacağını ve hayranların dizginleri kimin devralacağını merak etmesine neden olduğunu doğruladı. ile ilgili Süpermen sonraki.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Süpermen hayranları, efsanevi karakter olarak Henry Cavill’in yerini alacak kişiyi arama çalışmalarını kendi ellerine aldılar ve David Corenswet’in bir sonraki rolü Twitter’da üstlenmesi için coşkulu umutlarını dile getirdiler. Corenswet, en iyi rolleriyle tanınan yükselen bir aktördür. Politikacı, Bu Şehrin Sahibi Bizve son zamanlarda, inci. Ayrıca Cavill’in daha genç bir versiyonuna çarpıcı bir şekilde benziyor ve bu da onu Clark Kent’in ilk yıllarının bir tasvirini yönetmesi için zorlayıcı bir seçim yapıyor. Aşağıda, Superman’i oynamasını savunan en iyi tweet’lerden bazılarına göz atın:

İlgili: Henry Cavill’in Superman Çıkışı Açıklandı: En Büyük 9 Soru Yanıtlandı


Cavill’in Ayrılışı Neden Böyle Bir Şok Oldu?

Henry Cavill, Black Adam'ın kredi sonrası sahnesinde Süpermen rolünde

Sırada Superman’i kimin oynayacağına dair spekülasyonların yanı sıra, Henry Cavill’in pelerinini asması ve karaktere veda etmesi derin bir hayal kırıklığı ve şok yaratıyor. 2013’te Clark Kent olarak giriş yaptığı zamandan beri bu rolü oynadıktan sonra. Güçlü adam, Kripton’un Son Oğlu ile eşanlamlı hale geldi. Görünüşe göre Cavill, Instagram gönderisinde “” olduğunu ifade ettiği için karar karşısında şok oldu.en kolay haber değilduymak, bu kararın kendi elinde olmadığını belirtir.

DCU son yıllarda güçlü değişiklikler yaşadığından, Cavill’in geleceği bir süredir belirsiz görünüyor. Stüdyo ve Cavill, Superman olarak geri döneceğini doğrulayarak izleyicileri şaşırttı, bu da görünüşe göre Netflix’in başrolünden vazgeçme kararına katkıda bulundu. Witcher. Ancak kısa bir süre sonra hayranların umutları Çelik Adam 2 Gunn, Superman’in yeni bir versiyonunu yazacağını açıkladığında daha fazlası kesildi.

James Gunn’ın DCU Filminde Süpermen’i Kim Canlandırabilir?

Jack Castello rolünde David Corenswet

Birçoğu, bir sonraki Süpermen rolü için bariz seçimin Corenswet olduğu konusunda kararlı olsa da, rol için harika olabilecek pek çok genç oyuncu var. Hayran önerileri şu ülkelerden herkesi içeriyor: öforiDuygusal aralığı ve fiziksel yapısı onu Will Poulter’a, Michael B. Jordan’a doğal bir uyum sağlayan Jacob Elordi, gibi daha beklenmedik teklifler HalefiyetBoyu ve çekiciliği karakterin şimdiye kadarki en incelikli ve heyecan verici versiyonunu oluşturabilecek olan Nicholas Braun. David Corenset veya tamamen beklenmedik biri, kim oynarsa oynasın Süpermen Henry Cavill’den sonra bir süre bilinmeyecek.

Sonraki: Witcher VEYA Süpermen Olmadan Henry Cavill İçin Sırada Ne Var?

Kaynak: Twitter/Çeşitli Yukarıya Bakın

Teknory