T-Mobile, Fiyat Kilidi politikasını şu andan itibaren revize ettiğini doğruladı –

T-Mobile, Fiyat Kilidi politikasını derhal geçerli olmak üzere değiştiriyor. Şirket onayladı Android Otoritesi Halihazırda Fiyat Kilidi olan müşteriler etkilenmeyecek olsa da, değişiklikler Fiyat Kilidi planını tercih eden yeni T-Mobile abonelerini etkileyecektir. Şu anda, T-Mobile’ın Fiyat Kilidi politikası, normal konuşma, mesaj ve veri hızınızı artırmayacağını ve T-Mobile’ın oranları düşürmesi durumunda fiyatların düşebileceğini garanti eder. Ancak yeni […]

T-Mobile, Fiyat Kilidi politikasını şu andan itibaren revize ettiğini doğruladı –

T-Mobile, Fiyat Kilidi politikasını derhal geçerli olmak üzere değiştiriyor. Şirket onayladı Android Otoritesi Halihazırda Fiyat Kilidi olan müşteriler etkilenmeyecek olsa da, değişiklikler Fiyat Kilidi planını tercih eden yeni T-Mobile abonelerini etkileyecektir.

Şu anda, T-Mobile’ın Fiyat Kilidi politikası, normal konuşma, mesaj ve veri hızınızı artırmayacağını ve T-Mobile’ın oranları düşürmesi durumunda fiyatların düşebileceğini garanti eder.

Ancak yeni T-Mobile aboneleri bu mevcut politikadan yararlanamayacak. İşte şirketin değişiklikleri açıklığa kavuşturmak için bizimle paylaştığı açıklama.

Fiyat Kilidi, halihazırda bu özelliğe sahip olan mevcut müşteriler için değişmiyor. Yeni müşteriler artık, bir değişiklik yapmamız ve fiyatlarını artırmamız durumunda ve bu nedenle ayrılmayı tercih etmeleri durumunda, son aydaki yinelenen hizmet ücretlerinin maliyetini karşılayacağımız konusunda mali bir garanti alacaklar.

Dolayısıyla, T-Mobile planlarınızda herhangi bir değişiklik yapmadığınız sürece, eski Fiyat Kilidi garantisine sahip olmalısınız ve Fiyat Kilitli plan kullanıyorsanız fiyatlarınız artmayacaktır. Yeni politika oranları aynı tutma sözü vermiyor. Bunun yerine, T-Mobile yalnızca fiyat artışı nedeniyle hizmetten ayrılmayı tercih etmeniz durumunda son ayın faturasını ödeyecektir. Operatörün son faturanızı ödeme teklifinden yararlanmak için tarifeler arttıktan sonraki 60 tarih içinde T-Mobile’ı bilgilendirmeniz gerekecektir.

T-Mobile, Fiyat Kilidi politikasını şu andan itibaren revize ettiğini doğruladı –

Teknory