Xiaomi’nin en yeni katlanabilir MIX Fold 3’ü önümüzdeki hafta piyasaya çıkıyor

TL;DR Xiaomi, MIX Fold 3’ün 14 Ağustos 2023’te piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bir teaser video, MIX Fold 3’ü Leica marka dörtlü kameralarla yeni, ince, hafif katlanabilir olarak gösteriyor. Katlanabilirlerden bahsettiğimizde, en çabuk tanınanlar Samsung’dan geliyor. Samsung, uluslararası mevcudiyetleri sayesinde Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 gibi cihazlarla pazarı köşeye sıkıştırdı. Ancak Çinli OEM’ler […]

Xiaomi’nin en yeni katlanabilir MIX Fold 3’ü önümüzdeki hafta piyasaya çıkıyor

TL;DR

  • Xiaomi, MIX Fold 3’ün 14 Ağustos 2023’te piyasaya sürüleceğini duyurdu.
  • Bir teaser video, MIX Fold 3’ü Leica marka dörtlü kameralarla yeni, ince, hafif katlanabilir olarak gösteriyor.

Katlanabilirlerden bahsettiğimizde, en çabuk tanınanlar Samsung’dan geliyor. Samsung, uluslararası mevcudiyetleri sayesinde Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 gibi cihazlarla pazarı köşeye sıkıştırdı. Ancak Çinli OEM’ler katlanabilir teknolojinin sınırlarını zorlarken Samsung’un artımlı yükseltmelerle ortalıkta dolaştığı konusunda oybirliğiyle kabul edildi. . Şimdi Xiaomi, katlanabilir teknolojik yeniliklerini Xiaomi MIX Fold 3 ile sergilemek istiyor.

Xiaomi’nin kurucusu ve CEO’su Lei Jun, ilan edildi Xiaomi MIX Fold 3’ün önümüzdeki hafta 14 Ağustos 2023’te duyurulacağı. Lansman, Lei Jun’un yıllık konuşmasının bir parçası olacak, bu nedenle daha fazla Xiaomi teknolojisi görmeyi bekleyebilirsiniz.

Xiaomi Mix Fold 3 lansman tarihi

Resmi teaser’larda da görebileceğimiz gibi, MIX Fold 3 gerçekten ince. Katlanmamış durumdaki USB-C bağlantı noktası kadar kalın, bu da Fold 5’in benzerlerinden önemli ölçüde daha ince. MIX Fold 2, hafif bir katlanabilir olduğu için övüldü ve Xiaomi bu yolda devam ediyor gibi görünüyor.

Ayrıca telefonda bir adet periskop zoom lens dahil olmak üzere Leica markalı dörtlü kamera sistemine de nezih bir bakış elde ediyoruz.

MIX Fold 3, selefi ile bazı benzerliklere sahip görünüyor. Kamera adası, Leica markasıyla farklı bir tasarıma sahip ancak artık üç yerine dört kameramız var. LED flaşın yanı sıra başka sensörler de olabilir. Kamera tümseği de kademeli bir kontur üzerinde görünüyor.

Xiaomi 13 Ultra gibi cihazlarda gördüğümüz suni deri kaplama, bu katlanabilir cihazda da mevcut olmaya devam ediyor, ancak pürüzsüz kaplamalı bir cihaz seçeneğimiz var.

Sızıntılar, Xiaomi’nin bu katlanabilir ile performansa, pil ömrüne, görüntülemeye ve ekran kalitesine odaklandığını öne sürdü. Nasıl sonuçlanacağını görmek için bir hafta beklememiz gerekecek.


Xiaomi’nin en yeni katlanabilir MIX Fold 3’ü önümüzdeki hafta piyasaya çıkıyor

Teknory