Tam Avatar 2 oyuncu kadrosu: Tüm aktörler ve karakterler

İşte James Cameron’ın mega gişe rekorları kıran filminin yakında çıkacak devamı olan Avatar: The Way of Water adlı Avatar 2’deki tüm kadro ve karakterler için rehberiniz. Dünyanın, Cameron’ın 20’li yılların sonlarına ait bilimkurgu hit filmi Avatar’ın kalbindeki nefes kesen dünya olan Pandora’ya düşmesinin, ona aşık olmasının ve onun için yas tutmasının üzerinden 13 yıl geçti. […]

Tam Avatar 2 oyuncu kadrosu: Tüm aktörler ve karakterler

İşte James Cameron’ın mega gişe rekorları kıran filminin yakında çıkacak devamı olan Avatar: The Way of Water adlı Avatar 2’deki tüm kadro ve karakterler için rehberiniz.

Dünyanın, Cameron’ın 20’li yılların sonlarına ait bilimkurgu hit filmi Avatar’ın kalbindeki nefes kesen dünya olan Pandora’ya düşmesinin, ona aşık olmasının ve onun için yas tutmasının üzerinden 13 yıl geçti.

Birçoğu bir devam filminin hemen ardından gelmesini beklerken, yönetmen bir şeyi hemen paraya çevirmeye çalışmasıyla tanınmıyor. Planlanan dört devam filminden ilki için elinden geleni yaptı ve çok katlı bir destan için teknolojide yeni bir çığır açtı.

Henüz orijinal Avatar’ı yeniden izlemediyseniz veya sadece bir kez daha hatırlatmak istiyorsanız, Avatar 2’nin oyuncu kadrosundaki tüm önemli rolleri, oyuncular ve oynadıkları karakterler de dahil olmak üzere, bazılarını şaşırtabilecek şekilde parçaladık. sen.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İçindekiler

  • Avatar 2 oyuncu kadrosu: Tüm aktörler ve karakterler

Avatar 2 oyuncu kadrosu: Tüm aktörler ve karakterler

Herkes Avatar hakkında aynı şakayı yapıyor: Tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi ama kimse karakterlerin isimlerini hatırlamıyor gibi görünüyor. Bunun doğru olduğunu düşünmüyoruz, ancak Avatar 2’yi görmeden önce yenilenmek isteyen herkes için bu oyuncu kadrosu ve karakterleri bir araya getirdik.

Resmi özet şöyle: “İlk filmdeki olaylardan on yıldan fazla bir süre sonra geçen Avatar: Suyun Yolu Sully ailesinin (Jake, Neytiri ve çocukları) hikayesini, onları takip eden belayı anlatmaya başlıyor. birbirlerini güvende tutmak için yaptıkları mesafeler, hayatta kalmak için verdikleri savaşlar ve katlandıkları trajediler.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Jake Sully: Sam Worthington

Avatar 2'deki Jake Sully20. Yüzyıl Stüdyoları

Sam Worthington, Neytiri’ye aşık olmadan önce, RDA’ya karşı Na’vi’nin yanında yer alan ve kalıcı olarak Na’vi’lerden biri olmak için vücudunu geride bırakan Jake Sully olarak geri dönecek.

Worthington ayrıca Terminator Salvation, Everest, Clash of the Titans ve Call of Duty: Black Ops’ta Alex Mason rolüyle tanınır.

Neytiri: Zoe Saldana

Avatar 2'de Neytiri rolünde Zoe SaldanaAvatar 2'de Neytiri rolünde Zoe Saldana20. Yüzyıl Stüdyoları

Zoe Saldaña ayrıca, devam filminde klanının gelecekteki Tsahìk’i ve Jake’in çocuklarını paylaştığı kocası Neytiri rolünü yeniden canlandıracak.

“Umarım iyi karşılanmıştır çünkü bunun bir parçası olmak ve birlikte çalıştığım insanlarla çalışmak, onlarla birlikte yaşlanmak ve bu sektörde onlarla birlikte büyümek benim için açtığı fırsatları benim için kesinlikle özeldi ama ayrıca benim gibi biri için bile çevre hakkında başlattığı konuşma, ”dedi. Günaydın Amerika.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Saldaña belki de en çok MCU’daki The Guardians of the Galaxy filmlerinde Gamora oynamasıyla tanınır. Tüm zamanların en çok hasılat yapan ikinci aktrisidir.

Kiri: Sigourney Weaver

Avatar 2'de Kiri rolünde Sigourney WeaverAvatar 2'de Kiri rolünde Sigourney Weaver20. Yüzyıl Stüdyoları

Sigourney Weaver, Jake ve Neytiri’nin kızı Kiri’yi oynayacak. Weaver, ilk filmde Hometree’ye RDA saldırısı sırasında ölen Dr. Grace Augustine’i canlandırdı.

O söyledi imparatorluk: “Sanırım hepimiz ergenlik döneminde neler hissettiğimizi hemen hemen hatırlıyoruz. Kesinlikle yaparım. 11 yaşımdayken 5′ 10” veya 5′ 11” yaşındaydım. Kiri’nin çoğu zaman kendini garip hissedeceğini güçlü bir şekilde hissettim. Kim olduğunu arıyor. Jim tarafından bu meydan okumanın verildiği için çok heyecanlandım.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Weaver, Alien serisi, Ghostbusters ve çok daha fazlasındaki rolleriyle ünlü, Oscar adayı bir aktris.

Albay Miles Quaritch: Stephen Lang

Avatar 2'de Quaritch rolünde Stephen LangAvatar 2'de Quaritch rolünde Stephen Lang20. Yüzyıl Stüdyoları

Stephen Lang, ilk filmin baş düşmanı Albay Miles Quaritch olarak geri dönecek. Aklını başından alırsan, Jake ve Neytiri ile bir kavgada birkaç ok ve göğsünden bıçak saplanarak öldürüldü.

Ancak Avatar 2, onun bir “Rekombinant”, esasen bilinciyle bütünleşmiş bir Na’vi bedeni olarak rolünü yeniden canlandırdığını görecek.

Lang, Manhunter, Tombstone ve Public Enemies gibi filmlerde uzun bir kariyere sahipken, muhtemelen en çok Don’t Breathe filmlerinde “The Blind Man” rolüyle tanınmasıyla tanınır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Onbaşı Lyle Wainfleet: Matt Gerald

Avatar 2'deki Miles WainfleetAvatar 2'deki Miles Wainfleet20. Yüzyıl Stüdyoları

Matt Gerald, orijinal filmdeki Na’vi misillemesinde de öldürülen ve anıları bir Na’vi bedenine aktarılarak yaşamasına izin veren bir RDA askeri olan Lyle Wainfleet olarak geri dönecek.

Gerald daha önce Netflix’in Daredevil, Bright ve San Andreas yapımlarında rol almıştı.

Ronal: Kate Winslet

Avatar 2'de Ronal rolünde Kate WinsletAvatar 2'de Ronal rolünde Kate Winslet20. Yüzyıl Stüdyoları

Kate Winslet, Avatar 2’ye en çok beklenen eklemelerden biri. Okyanus Metkayina klanında serbest dalgıç olan Ronal’ı oynuyor. Variety’ye şunları söyledi: “Rolüm aslında uzun çekime kıyasla nispeten küçük olsa da (Jim ve baş oyuncularla yalnızca yaklaşık bir ayım olacak), devam eden hikayede çok önemli bir karakter,” dedi.

Winslet’in en ünlü rollerinden biri, başka bir James Cameron filmi olan Titanic’te Rose’u oynuyor.

Tonowari: Cliff Curtis

Avatar 2'de Tonowari rolünde Cliff Curtis ve Ronal rolünde Kate WinsletAvatar 2'de Tonowari rolünde Cliff Curtis ve Ronal rolünde Kate Winslet20. Yüzyıl Stüdyoları

Cliff Curtis, Metkayina klanının lideri ve Ronal’ın kocası Tonowari’yi oynayacak. “Gerçekten, şimdiye kadar yaşadığım en muhteşem sinema deneyimlerinden biri olacağını düşünüyorum. Dünyanın olacaklara gerçekten hazır olduğunu sanmıyorum. Heyecan verici olmanın da ötesinde” dedi. Hollywood Muhabiri.

Curtis, Sunshine, Training Day, The Meg ve Doctor Sleep’te rol aldı.

Mo’at: CCH Pounder

Avatardaki Mo'atAvatardaki Mo'at20. Yüzyıl Stüdyoları

CCH Pounder, Neytiri’nin annesi ve Omaticaya’nın ruhani lideri Mo’at olarak geri döndü.

Aktris The X-Files, ER, The Shield ve The No. 1 Ladies’ Detective Agency’deki rolleri için dört Emmy adaylığı aldı ve Godzilla: King of the Monsters ve Face/Off’ta rol aldı.

Norm Spellman: Joel David Moore

Orijinal Avatar'daki Norm SpellmanOrijinal Avatar'daki Norm Spellman20. Yüzyıl Stüdyoları

Joel David Moore, orijinal Avatar programının bir parçası olan ve filmin sonunda Na’vi’nin yanında yer alan araştırmacılardan biri olan Dr. Norm Spellman olarak geri dönecek.

Moore, Dodgeball, Hatchet ve The Guest’de rol almasıyla tanınır.

Parker Selfridge: Giovanni Ribisi

Giovanni Ribisi Avatar 2 için geri dönecekGiovanni Ribisi Avatar 2 için geri dönecek20. Yüzyıl Stüdyoları

Giovanni Ribisi, ilk filmde BKA’nın madencilik ve kolonileştirme operasyonunun başında yer alan, unobtanyuma aç yönetici Parker Selfridge rolünü yeniden canlandıracak. ile yapılan bir röportajda Ekran Rantı“ne alırsa alsın” dedi [James Cameron] ilk filmle bambaşka bir seviyeye ulaştı.”

Ribisi, Lost in Translation, Sneaky Pete, Ted, Friends ve The Offer’daki rolleriyle tanınır.

General Frances Ardmore: Edie Falco

Avatar 2'de Edie FalcoAvatar 2'de Edie Falco20. Yüzyıl Stüdyoları

Edie Falco Avatar 2’ye General Frances Ardmore olarak katıldı ve “Avatar Devam Filmlerinde RDA’nın çıkarlarından sorumlu Komutan” olarak tanımlanıyor. Falco’nun rolü ve kötülüğünün boyutu hakkında çok az ayrıntı biliniyor.

Falco en çok The Sopranos’ta Carmela Soprano ve Nurse Jackie’de Hemşire Jackie Peyton rolüyle tanınır.

Ian Garvin: Jemaine Clement

Jemaine Clement, Avatar 2’de Dr. Ian Garvin’i canlandıracak. Cameron, “Jemaine’in çalışmalarını yıllardır seviyorum ve en sevdiğim karakterlerden biri olan Ian Garvin olarak oyuncu kadromuza katılması beni gerçekten heyecanlandırıyor” dedi. Çeşitlilik.

Clement en çok Flight of the Conchords’ta Bret McKenzie ile birlikte çalışmasıyla tanınırken, aynı zamanda DC League of Super Pets, The Lego Batman Movie, Moana ve What We Do In The Shadows gibi filmlerde yer aldı.

Dr. Karina Mogue: Michelle Yeoh

Michelle Yeoh, Avatar serisine en çok kazandıran isimlerden biri, özellikle de Everything Everywhere All At Once’daki performansıyla ödül sezonu heyecanının ortasında. Dr. Karina Mogue’u oynayacak.

“Evet, Avatar devam filmindeyim ve bildiğiniz gibi bunun hakkında pek konuşamayız” dedi. Haftalık eğlence.

“Ama bu James Cameron! Hadi! James Cameron için çaycı kadın olurdum! Birkaç hafta çekim yaptık ve yaptığı işten, yaptığı işten, enerjisinden çok etkilendim. O bir dahi, yürüyen bir dahi. Ve bu deneyimden gerçekten çok zevk aldım ve umarım yakında geri dönmek için sabırsızlanıyorum.”

Vin Dizel

Vin Diesel, Avatar 2’nin en büyük gizemi olabilir. Kimi oynadığını bilmiyoruz – kahretsin, içinde olmayabilir bile. Şunu biliyoruz: Avatar serisine bir şekilde katıldı. sette James Cameron ile bir video yayınladıktan sonrave devam filmlerinde olacağını teyit ediyor.

Avatar 2 oyuncu kadrosu hakkında bildiğimiz her şey bu kadar. Bu makaleyi yeni duyurular üzerine ve filmin yayınlanmasının ardından güncelleyeceğiz.

Avatar 2 hakkında daha fazla bilgiyi buradan ve haberimizin devamını buradan okuyabilirsiniz.

Teknory