Tarkov’un 0.14 yamasından kaçış, oyunun yedi yıllık tarihindeki en büyüğü olabilir

Tarkov’dan kaçış En son yama geldi ve kesinlikle yeni özellikler, düzeltmeler ve hatta yeni başlayanlar için uygun bir harita ile dolu, bu da onu oyunun yedi yıllık tarihinde gördüğü en büyük güncellemelerden biri haline getiriyor. Battlestate Games yeni sürümünü yayınladı 0.14 yama notları Bu sabahın erken saatlerinde, en heyecan verici eklemelerden biri olan Ground Zero, […]

Tarkov’un 0.14 yamasından kaçış, oyunun yedi yıllık tarihindeki en büyüğü olabilir

Tarkov’dan kaçış En son yama geldi ve kesinlikle yeni özellikler, düzeltmeler ve hatta yeni başlayanlar için uygun bir harita ile dolu, bu da onu oyunun yedi yıllık tarihinde gördüğü en büyük güncellemelerden biri haline getiriyor.

Battlestate Games yeni sürümünü yayınladı 0.14 yama notları Bu sabahın erken saatlerinde, en heyecan verici eklemelerden biri olan Ground Zero, Tarkov şehir merkezinde yer alan, yalnızca birinci seviyeden 20’ye kadar olan başlangıç ​​seviyesindeki oyunculara yönelik, başlangıç ​​dostu bir haritadır. Görsel ipuçlarıyla bir tür çaylak eğitim alanı görevi görmektedir. ve yeni başlangıç ​​görevleri ile Ground Zero, yeni oyuncuları daha yüksek seviyelerdeki PMC’lere karşı koruyacak – ancak, her seviyedeki Scav’ler erişime sahip olacak, dolayısıyla daha yüksek seviyeli oyuncu scav’ları burada en büyük avcı olacak.

Bir başka heyecan verici eklenti ise haritaların etrafındaki hareketliliği ve dikeyliği büyük ölçüde artıran atlamadır. Artık oyuncular engellere tırmanıp tırmanabilecek veya bunların üzerinden atlayabilecek ve hatta daha fazla hassasiyet için “Otomatik” veya “Kısayol Tuşu” kontrolleri arasında geçiş yapabilecek. Yaklaşan güncellemeyle ilgili haberler ilk çıktığında oyuncuların atlama hızıyla ilgili bazı endişeleri vardı, ancak yama notlarına ve birkaç klibe bakılırsa yama fragmanında görüldüBattleState, animasyonları engel yüksekliğine, oyuncunun dayanıklılığına ve çeşitli aksiyon hızlarına göre çeşitlendirdi.

Haziran 2021’de Yaz Oyunları Festivali’nde duyurulduktan sonra artık bir BTR-82A da Tarkov Sokakları haritasında dolaşacak. Bu, şehrin farklı durakları arasında seyahat edecek ve çeşitli hizmetler sunacak. Tüm oyuncular “Taksi” hizmetini kullanarak şehrin herhangi bir yerine tam güvenlik içinde seyahat edebilecek ve PMC’ler öğeleri zulalarına taşıyabilecek (baskın durumunda Bulundu durumunda) ve BTR’nin korkutucu ekipmanından koruma ateşi sipariş edebilecek. Aksi takdirde, ilk saldırıya uğramadıkça BTR tarafsızdır.

Diğer öne çıkanlar arasında, Klimov Alışveriş Merkezi ve MVD’nin Tarkov Akademisi’nde yardakçılarıyla birlikte devriye gezen eski bir İçişleri Bakanlığı (MVD) memuru olan yeni patron Kollontay, Shoreline haritasının yeniden işlenmesi ve yeni bir başarı sistemi yer alıyor. Oyunun yarı sık silme işlemlerine tabi olun.

Ayrıca geri tepme ve zırh sistemlerinde yapılan revizyonlarla, Tarkov’dan Kaçış Sunucular bugün ilerleyen saatlerde yeniden açıldığında çok farklı bir oyun gibi oynanacak. Güncelleme dağıtımı bugün 02:00 EST / 07:00 GMT civarında başladı ve Battlestate Games’e göreyaklaşık altı saat sürecektir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow