Bugünün Wordle Cevabı #510 – 11 Kasım 2022 Çözümü ve İpuçları

Günümüzün Wordle bulmacasının (#510 — 11 Kasım 2022) çözüm kelimesi madalyadır. Sözcük, Fransız kökenli olup, Orta Fransızca’dan, kendisi de Eski İtalyanca “medaglia”dan gelen “medaille”den, yarım dinar değerinde bir madeni paranın adıdır. Merriam Webster). Bir kişi bir madalya alabilir veya madalya alabilir ve bu aynı anlama gelir. Bugün çok şanslı değildik – bulmacayı çözmek için beş […]

Bugünün Wordle Cevabı #510 – 11 Kasım 2022 Çözümü ve İpuçları

Günümüzün Wordle bulmacasının (#510 — 11 Kasım 2022) çözüm kelimesi madalyadır. Sözcük, Fransız kökenli olup, Orta Fransızca’dan, kendisi de Eski İtalyanca “medaglia”dan gelen “medaille”den, yarım dinar değerinde bir madeni paranın adıdır. Merriam Webster). Bir kişi bir madalya alabilir veya madalya alabilir ve bu aynı anlama gelir.

Bugün çok şanslı değildik – bulmacayı çözmek için beş kez denememiz gerekti. Her zamanki gibi, önerilen başlangıç ​​kelimeleri listesinden bir kelime çalmak yerine açılış tahmini olarak rastgele bir kelime kullandık. Bugün başlangıç ​​tahminimiz, özellikle şanssız olan “spor” kelimesiydi – WordleBot, hala 314 olası çözüm kaldığını söyledi. İkinci tahmin, “temiz”, işleri toparlamada çok daha iyiydi – olası çözümleri sadece altıya indirdi. Cevap netleşmeden önce “vahşi” ve “metal” kelimelerini denedik, bu noktada Wordle’ı zamanında çözmek için övünme haklarına sahip olma umudumuzu yitirdik. Umarız daha iyisini yaparsınız, aksi takdirde bu Wordle benzeri diğer oyunlarda da şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

Teknory