Tarz ve Hızı Mükemmel Bir Şekilde Birleştiren Cesur İtalyan Motosikleti

Güç departmanında, SuperSport, 937 cc motorundan hala oldukça sağlam 110 beygir gücü ile Ducati serisinin alt ucunda yer alıyor. Ağabeyi Panigale V4 gibi dünyayı sarsan değil, ancak herkes sürüş sırasında her gün kendini bir rokete bağlamak istemez. Her gün bir Panigale V4 kullanmak, vücudunuzdaki tüm adrenalin boşaltıldıktan sonra hızla eskiyebilir. SuperSport, sizi radar silahı olan […]

Tarz ve Hızı Mükemmel Bir Şekilde Birleştiren Cesur İtalyan Motosikleti

Güç departmanında, SuperSport, 937 cc motorundan hala oldukça sağlam 110 beygir gücü ile Ducati serisinin alt ucunda yer alıyor. Ağabeyi Panigale V4 gibi dünyayı sarsan değil, ancak herkes sürüş sırasında her gün kendini bir rokete bağlamak istemez. Her gün bir Panigale V4 kullanmak, vücudunuzdaki tüm adrenalin boşaltıldıktan sonra hızla eskiyebilir. SuperSport, sizi radar silahı olan her polis memurunun hedefi haline getirmeyecek kullanılabilir güçle daha aklı başında bir yaklaşım benimsiyor. Renk seçenekleri söz konusu olduğunda, Ducati Red ile sınırlısınız çünkü neden başka bir renkte isteyesiniz ki?

Durmak ve viraj almak için devasa Brembo frenlere ve pistte tam eğimle giderken bisikletin virajları daha hızlı ve güvenli bir şekilde almasına yardımcı olan Bosch tarafından yapılmış bir dizi sensöre sahiptir. Kilitlenme önleyici fren sistemi, pist kullanımından sert hava koşullarına kadar değişen farklı koşullarda frenlemeyi kontrol eden üç seçilebilir moda sahiptir.

Genel olarak, SuperSport bir süper motosikletin görünümünü, hissini ve stilini sunarken, aynı zamanda günlük binici için mükemmel bir motosiklettir. Performans cephesinde beceriksiz değil, ancak sigorta şirketinizin kabuslarını görmeyecek.

Teknory