Apple Watch Ultra’yı bir dalış bilgisayarına dönüştüren Oceanic+ uygulaması burada

Apple, Eylül ayında Apple Watch Ultra’yı piyasaya sürdüğünde, şirket yeni, sağlam giyilebilir cihazın tam teşekküllü bir dalış bilgisayarı olacağını söyledi, ancak bu işlevi sağlayan Oceanic+ uygulamasının daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülmesi planlandı. Artık o gün geldi: Oceanic+ uygulamasıHuish Outdoors tarafından Apple ile birlikte tasarlanan , Apple’ın App Store’unda mevcuttur. AYRICA BAKINIZ: Tüm tatil gezileriniz […]

Apple Watch Ultra’yı bir dalış bilgisayarına dönüştüren Oceanic+ uygulaması burada

Apple, Eylül ayında Apple Watch Ultra’yı piyasaya sürdüğünde, şirket yeni, sağlam giyilebilir cihazın tam teşekküllü bir dalış bilgisayarı olacağını söyledi, ancak bu işlevi sağlayan Oceanic+ uygulamasının daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülmesi planlandı.

Artık o gün geldi: Oceanic+ uygulamasıHuish Outdoors tarafından Apple ile birlikte tasarlanan , Apple’ın App Store’unda mevcuttur.

AYRICA BAKINIZ:

Tüm tatil gezileriniz için bir Apple Watch Ultra’yı 60 $ indirimle yakalayın

Apple, Watch Ultra’nın Oceanic+ ile birlikte, pratikte 40 metre (130 fit) derinliğe kadar dalmak anlamına gelen eğlence amaçlı tüplü dalgıçları hedeflediğini söylüyor. Ultra, su sıcaklığı ve derinlik sensörlerine sahiptir, ancak uygulama, dalgıçların güvenli bir dalış için ihtiyaç duydukları tüm parametreleri kurmasını ve izlemesini sağlar. Buna, kullanıcıların belirli bir derinlikte ne kadar süre kalabileceklerini söyleyen dekompresyonsuz süreyi hesaplayan uygulama ile yüzey süresini, derinliği ve gazı ayarlayabilecekleri bir dalış planlayıcı dahildir.

Oceanic+’ın birincil ekranı, diğer bilgilerin yanı sıra mevcut derinliği, dekompresyonsuz süreyi, dalış süresini ve su sıcaklığını gösterir.
Kredi bilgileri: elma

Diğer özellikler arasında dalış koşulları (gelgit ve su sıcaklığı verileri ile görüş ve akıntı bilgileri gibi), GPS özellikli giriş ve çıkış konumları, derinlik grafikleri ve dalgıçların yararlı bulabileceği diğer özellikler yer alır. Uygulama aynı zamanda yeni faktörleri devreye sokarak kullanıcıların uçuşa yasak süresi, yüzey süresi gibi bilgileri ve ayrıca dalış planlayıcısına veya dalış ayarlarına erişimi tercih ettikleri saat yüzüne entegre etmelerine olanak tanır.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Apple Watch Ultra ile Uygulamalı


49 mm Watch Ultra’nın normal Apple Watch’a (yalnızca 45 mm’ye kadar) kıyasla daha büyük boyutu ve gelişmiş parlaklığı (2.000 nite kadar) dalgıçların su altında ihtiyaç duydukları tüm bilgileri görmelerine yardımcı olmalıdır. Watch Ultra ayrıca, Apple’ın 7 mm kalınlığındaki bir dalgıç giysisiyle bile çalışacağını söylediği dokunsal geri bildirim sağlar.

Oceanic+ uygulaması yalnızca watchOS 9.1 çalıştıran Apple Watch Ultra, iPhone 8 veya daha yenisi veya iOS 16.1 çalıştıran ikinci nesil iPhone SE veya daha yenisi ile eşleştirilmiş olarak çalışır. Uygulamanın ücretsiz sürümü, derinlik ve zaman ve son dalışları kaydetme gibi işlevler sunar; dekompresyon izleme, doku yükleme, konum planlayıcı ve sınırsız kayıt defteri dahil olmak üzere daha gelişmiş işlevsellik için kullanıcıların ayda 9,99 ABD Doları veya yılda 79,99 ABD Doları ödemesi gerekecektir.

Teknory