Tatil hediyesi alışverişi için tam zamanında %39 indirimle 4 güçlü küçük el feneri alın

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 31 Ekim itibariyle, dörtlü 8’i 1 arada Maglight Mini Yardımcı El Feneri paketini alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 64,99$’a — bu, 107,99$’lık normal fiyatın %39’u. Bir el fenerine ne zaman gerçekten ihtiyaç duyacağınızı asla bilemezsiniz ve büyük bir el fenerini yanınızda taşımak her zaman pratik …

Tatil hediyesi alışverişi için tam zamanında %39 indirimle 4 güçlü küçük el feneri alın


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 31 Ekim itibariyle, dörtlü 8’i 1 arada Maglight Mini Yardımcı El Feneri paketini alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 64,99$’a — bu, 107,99$’lık normal fiyatın %39’u.


Bir el fenerine ne zaman gerçekten ihtiyaç duyacağınızı asla bilemezsiniz ve büyük bir el fenerini yanınızda taşımak her zaman pratik değildir. Telefonunuz her zaman yanınızda olabilir, ancak iPhone fenerleri bile yalnızca etrafta parlar. 50 lümen. Etrafa bir el feneri getirmeyi unutmayı ummak yerine, anahtarlarınıza takılabilecek, buzdolabınıza yapışabilecek veya cebinizde yaşayabilecek bir el feneri alın. Bu Sekizi Bir Arada Maglight Mini, çok yönlü küçük bir el feneridir.(yeni bir sekmede açılır) 800 lümene kadar aydınlatma sağlar. Bu dörtlü paketi yalnızca 64,99 $ karşılığında aldığınızda, kendiniz ve üç arkadaşınız veya aile üyeniz için bir tane alabilirsiniz.

Çok yönlü bir günlük taşıma el feneri

Bu kompakt el feneri harika bir hediye olabilir ve yanınızda bir tane bulundurmak kötü bir fikir olmayabilir. Flaş, düşük, orta ve süper parlak olmak üzere dört ışık moduna sahiptir. En düşük ayar bile telefonunuzun ışığından daha parlak olabilir.

Maglight Mini, bir el feneri düşündüğünüzde hayal ettiğiniz gibi olmayabilir, ancak alışılmadık tasarımın bir nedeni var. Maglight Mini’nin bir kenarında, ışığınızı bir çantaya veya anahtarlığa takmak için kullanabileceğiniz sağlam bir karabina bulunur. Karabina yanında bir şişe açacağı var.

Bu küçük el feneri, bir tutamda inanılmaz derecede kullanışlı olan birkaç gizli özelliğe daha sahiptir. Güç kesildiğinde sabit aydınlatmaya ihtiyacınız varsa(yeni bir sekmede açılır), Maglight Mini’nizi bir tezgahın üzerine koyun ve yerleşik kickstand’ı açın. Arabanız üzerinde çalışıyorsanız, kaputunuzun altına yapıştırmak için manyetik arkalığı kullanın. Montaj deliğini, geceleri fotoğraf çekerken bir tripoda veya kameraya takmak için de kullanabilirsiniz. Ve her şey su geçirmez ve toz geçirmez olacak şekilde tasarlanmıştır ve pil tek bir şarjla 3,5 saate kadar dayanmalıdır.

Arkadaşlarınız veya aileniz için pratik bir hediye

Biraz işinize yarayacak bir çorap doldurucu vermek istiyorsanız, bu çok yönlü el feneri tam da aradığınız şey olabilir. Sınırlı bir süre için dört adet Sekiz Bir Arada Maglight Mini satın alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 64.99$’dan satışta (reg.107$).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow