Tatil için zamanında gönderilen bu 2’li dron paketinde %67 tasarruf edin

TL;DR: 8 Aralık’a kadar Alpha Z PRO 4K + Flying Fox 4K Geniş Açı Çift Kameralı Drone Paketini edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 398 $ yerine sadece 129,99 $’a — bu %67 indirim demektir. Yetişkinlerin kendilerini çocuk gibi, gençlerin ise maceracı gibi hissetmelerini sağlayacak bir hediye alın. Bu yıl birkaç farklı istek listesinde insansız hava araçları […]

TL;DR: 8 Aralık’a kadar Alpha Z PRO 4K + Flying Fox 4K Geniş Açı Çift Kameralı Drone Paketini edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 398 $ yerine sadece 129,99 $’a — bu %67 indirim demektir.


Yetişkinlerin kendilerini çocuk gibi, gençlerin ise maceracı gibi hissetmelerini sağlayacak bir hediye alın. Bu yıl birkaç farklı istek listesinde insansız hava araçları veya dört pervaneli helikopterler görmüş olabilirsiniz, ancak artık ikisini aynı anda geçebilirsiniz. İki drone al(yeni bir sekmede açılır) Alpha Z Pro ve Flying Fox paketini yalnızca 129,99$’a aldığınızda tek paket fiyatına. 8 Aralık’a kadar sipariş verirseniz, tatil için zamanında gelmelerini bile sağlayabilirsiniz.

Açık havayı keşfetmenin eğlenceli ve yeni bir yolu

Bu hediye verme sezonunda gökyüzü sınır değil. Bu iki dron, sevdiklerinize 4K kuş bakışı görüntü verebilir. Alpha Z Pro, çevik bir siyah quadcopter(yeni bir sekmede açılır) çift ​​kameralı. Gökyüzünde kelimenin tam anlamıyla etrafa bakmak için öne bakan kamerayı 90 dereceye kadar ayarlayın. Sabit kalmak ve doğrudan telefonunuzdaki bir uygulamaya aktarılan canlı birinci şahıs görünümüne göz atmak için Yükseklik Tutma Moduna basın.

Altı eksenli dengeleyici jiroskop ve dört hareket kanalıyla rüzgarı kullanın. Gökyüzünde hız trenine binmenin nasıl bir şey olduğunu bilmek istemeniz durumunda 360º dönüş yapmak için bir düğme bile var.

Uçan Tilki de aynı derecede etkileyici bir hediye olur. Tek bir şarjla 12 dakikaya kadar uçun. Dört kontrol kanalı kullanın veya avuç içi ve hareket kontrollerini deneyin. Belirsiz bir inişten kaçının ve tek tuşla otomatik dönüşe basın. Yeteneğinizin Tilkisini sıkıca katlamayı bildiğinden emin olun. Bu da taşımayı daha da kolaylaştırıyor.

Düşük bir fiyata iki dron

İki insansız hava aracı sipariş edin ve onları ağacın altına koymak için zamanında vardıklarından emin olun. 8 Aralık, Alpha Z Pro ve Flying Fox 4K’yı almak için son gün(yeni bir sekmede açılır) tatil için zamanında dronlar.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory