Taylor Swift Geleceğin Steven Spielberg’ü mü? Yönetmen Singer’ın Film Geleceğine Değer Veriyor

Özet Yönetmen Shawn Levy, Taylor Swift’in yönetmen olarak potansiyelini övüyor, onu Steven Spielberg’le karşılaştırıyor ve yaratıcı çalışmalarına yönelik güçlü içgüdüsünü ve vizyonunu öne sürüyor. Swift, Taylor Swift: The Eras Tour’u yönetmese de, kendi müzik videolarını yönetme konusundaki geçmiş deneyimi onun sanatsal vizyonunun derinliğini ortaya koyuyor. Kusursuz kurgusu ve rekor kıran ön satışıyla Taylor Swift: The […]

Taylor Swift Geleceğin Steven Spielberg’ü mü?  Yönetmen Singer’ın Film Geleceğine Değer Veriyor

Özet

  • Yönetmen Shawn Levy, Taylor Swift’in yönetmen olarak potansiyelini övüyor, onu Steven Spielberg’le karşılaştırıyor ve yaratıcı çalışmalarına yönelik güçlü içgüdüsünü ve vizyonunu öne sürüyor.
  • Swift, Taylor Swift: The Eras Tour’u yönetmese de, kendi müzik videolarını yönetme konusundaki geçmiş deneyimi onun sanatsal vizyonunun derinliğini ortaya koyuyor.
  • Kusursuz kurgusu ve rekor kıran ön satışıyla Taylor Swift: The Eras Tour’un teknik becerisi ve başarısı, Swift’i kendi uzun metrajlı filmiyle potansiyel gişe başarısına konumlandırıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yönetmen Shawn Levy benzetiyor Taylor Swift yönetmen Steven Spielberg’e. Swift, bu sonbaharda konser belgeselinin yayınlanmasıyla sinemada büyük bir sıçrama yapacak Taylor Swift: Eras Turu Gişe rekorları kıran son turnesini belgeleyen filmin yönetmenliğini Sam Wrench yapıyor. Bunun da ötesinde Swift, yıllar boyunca pek çok filmde rol aldı ve “All Too Well” adlı şarkısının kısa filmini çektikten kısa bir süre sonra kendi filmini yönetmeyi planlıyor.

Şimdi, filmin arkasındaki film yapımcısı Levy Özgür Adam ve gelecek Deadpool 3Swift’i sinema ikonu Spielberg ile karşılaştırıyor. İle konuşmak Haftalık eğlenceLevy, Swift’in “harika bir yönetmenin niteliklerine sahip.” Bu ifadeyi desteklemek için şarkıcının güçlü yönüne dikkat çekti:içgüdü” Ve “görüş“Spielberg’in bir zamanlar nasıl hayal ettiğine dair söylediği bir sözü hatırlatan yaratıcı çalışması için”doğru atış.” Aşağıda Levy’den yapılan alıntının tamamına göz atın:

“Taylor yaklaşan yönetmenlik projeleri hakkında bana danışmadı ama bence harika bir yönetmen olmak için gereken niteliklere sahip. Taylor, yaratıcı bir eserin nasıl olmasını istediğine dair vizyonunun derinliği, ister şarkı sözü ister melodi olsun, bir köprü, bir konser turu, bir video – derin. Son derece canlı ve inançlarının gücü var. Spielberg, yapımcılığını benim yönettiğim ‘Gerçek Çelik’ adlı bir filmin setindeydi ve ona dedim ki , ‘Bunun doğru atış olduğunu nasıl anlarsınız?’ Cevabı şuydu: ‘Görme şekliniz onu doğru kılıyor.’ Bunun Taylor Swift’in çok iyi çözdüğü bir şey olduğunu düşünüyorum çünkü bu, içgüdülerinize güvenmenizle alakalı.”


Taylor Swift Olgusu: Eras Turu Filmi Açıklandı

Swift yönetmese de Taylor Swift: Eras TuruMüzisyen geçmişte “Lover”, “Lavender Haze” ve “Anti-Hero” şarkıları da dahil olmak üzere birçok müzik videosunu yönetmişti. Bu arka plan Levy’nin şu konudaki görüşünü desteklemektedir:onun görüşünün derinliği.” Swift sadece bir şarkıcı-söz yazarı değil, aynı zamanda yoğun çalışma yapısındaki görsel içeriğin çoğunun yapımcısıdır.

Taylor Swift: Eras Turu Swift’in şöhretinin ve benzersiz başarısının ciddiyetine harika bir örnek. Şarkıları kestikten sonra bile yaklaşık üç saat sonra geliyor. bir konser filminin güç gösterisidir. Swift’in Eras Tour’daki pek çok mekânında ve performansında çekim yapan filmi şarkıların birden fazla konumda ve akustik özelliklerde ses ve görsel olarak iyi akmasını sağlayan kusursuz düzenlemeyi içerir.

Teknik yeteneği Taylor Swift: Eras Turu filmin rekor kıran ön satışına katkıda bulunan sayısız hayranı tatmin ediyor. Yaklaşık 100 milyon dolarlık bir açılış haftasonuna yaklaşırken, 2023’ün büyük gişe rekorları kıran filmlerini geride bırakarak şimdiden pek çok başarı elde etti. John Wick: Bölüm 4 Ve Hızlı X. Bu konser filmiyle sinema sektörünü fethettikten sonra belki Taylor SwiftT yakında kendi uzun metrajlı filmiyle gişe başarısını daha da artıracak.

Kaynak: EW

Teknory