Team Fortress 2 sunucusunda 100 oyuncu bulamazsınız ama bu iyi bir şey

Doğuşta kapana kısılmış, sırtım duvara dayalı ve çıkışta bekleyen bir ateş yığını, Team Fortress 2 sunucularında daha fazla oyuncunun iyi bir şey olmayabileceğini düşünmeden edemiyorum. Şunlar için tonlarca harika güncelleme yapıldı: Takım kalesi 2 Valve ‘Büyük Yaz Güncellemesi’ni duyurduğundan beri yıl boyunca. 14 yeni harita ve 25 kozmetik ile tamamlandı; oyunculara sunulan tonlarca yeni ve […]

Team Fortress 2 sunucusunda 100 oyuncu bulamazsınız ama bu iyi bir şey

Doğuşta kapana kısılmış, sırtım duvara dayalı ve çıkışta bekleyen bir ateş yığını, Team Fortress 2 sunucularında daha fazla oyuncunun iyi bir şey olmayabileceğini düşünmeden edemiyorum.

Şunlar için tonlarca harika güncelleme yapıldı: Takım kalesi 2 Valve ‘Büyük Yaz Güncellemesi’ni duyurduğundan beri yıl boyunca. 14 yeni harita ve 25 kozmetik ile tamamlandı; oyunculara sunulan tonlarca yeni ve harika içerik var. Bu güncelleme gibi, oyuncu sayısının 32’den 100’e yükseltildiğine dair en son duyuru Valve tarafından yapılmadı, bu nedenle “desteklenmiyor ve önerilmiyor”.

Bu yeni kapasite ilgi çekici görünse de, bildiğimiz her şeyin sınırlarını gerçekten test eden bir sunucu bulmakta zorlanacaksınız. Takım kalesi 2 muktedirdir. Ne yazık ki, 16 yıllık oyuna giriş yaptığınızda, bu devasa alanlarda kimse oynuyormuş gibi görünmüyor. Bunun yerine, birçoğu hala eski 32 oyuncuyu tercih ediyor.

Bu 100 oyunculu sunucuların ne kadar kaotik olduğunu görme fırsatını kaçırmasına rağmen, TRG ekibinin TF2’ye geri dönmek ve bu ikonik oyunun durumunun nasıl olduğunu görmek için mükemmel bir bahanesi vardı.

En son bir Scattergun ile ortalıkta koştuğumda, birkaç yıl önce, arkadaş grubum insanoğlunun bildiği her çok oyunculu oyunu oynamış ve fikirleri tükenmişti. İlk başta, hoş bir eğlenceydi, ama kısa süre sonra, keskin nişancı tüfeklerini gökyüzüne doğrultmuş ve yumurtadan çıkar çıkmaz bizi tek atışta yere seren robot orduları başımıza bela oldu.

Çok şükür bu sefer öyle bir şey olmadı. Bir sunucudan diğerine botlardan kaçarak kedi fare oynamadığım için mutlu bir şekilde şaşırdım. Bunun yerine, tüm oyunları sadece ara sıra hile yapanların kafasını kaldırarak oynadık.

İlk neşe geçtikten sonra, uygun bir oyun oynamalıyız. Takım kalesi 2 Yıllar sonra ilk kez ve tam olarak beklediğiniz gibi gitti. Beklenenden daha iyi oynadığı kesinlikle doğru olsa da, arka odalara yalnızca bir kez aşamalı olarak girdiğim için, takım eşleştirmesinin dengelenmesi birkaç oyun sürdü.

İlk birkaç rauntta sıhhiyecilik oynamak, zamanımın çoğunu, düşman ekibin savunmasında bir çentik veya en azından kulede bir çentik açmak için yeterince ağır iyileştirme sağlamak için nafile bir çabayla doğmakta sıkışıp kalmam anlamına geliyordu. Ne yazık ki, oyunlarımızın çoğu oldukça hızlı sona erdiğinden, bunların hiçbiri istediğimiz gibi olmadı.

Şans eseri, sonunda, dengeli bir eşleşme bulmayı başardık çöpçatanlık. Bu bana neden saatlerce oyun oynadığımı hatırlatmak için yeterliydi. Takım kalesi 2 Scout olarak haritada hızla dolaşırken ve uzun zamandır unuttuğum heyecanlı dövüşler yaparken arkadaşlarımla birlikte.

tecrübemize rağmen Takım kalesi 2 karışık bir çanta olarak, bu kadar sevilen bir oyunun bunca yıldan sonra biraz ilgi gördüğünü görmek harika. Bunun gibi bir oyunu tazelemek genellikle zor olabilir, bu nedenle 100 oyunculu sunucuları anlamak zor ve hatta bulmak daha da zor olsa bile, en azından bu çok oyunculu FPS’nin hala hayatta ve tekme attığının bir işareti.

Biraz daha güncel bir nişancı modundaysanız, o zaman bizim göz atın en iyi fps oyunları tüm olmazsa olmazların listesi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow