The Harbinger nasıl izlenir – nereden izlenir

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-09T11:03:44 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-09T11:03:53 Yeni bir “korkutucu-ya-aptalca” korku filmi Harbinger şimdi çıktı – akışını nasıl ve nerede izleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. 2022, filmler için çok büyük bir yıl oldu: Top Gun: Maverick, yılın en çok hasılat yapan filmi, Avatar 2, 13 yıl sonra nihayet sinemalarda oluyor ve Brendan Fraser, The Whale ile […]

The Harbinger nasıl izlenir – nereden izlenir

Yayınlanan: 2022-12-09T11:03:44

Güncellenmiş: 2022-12-09T11:03:53

Yeni bir “korkutucu-ya-aptalca” korku filmi Harbinger şimdi çıktı – akışını nasıl ve nerede izleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

2022, filmler için çok büyük bir yıl oldu: Top Gun: Maverick, yılın en çok hasılat yapan filmi, Avatar 2, 13 yıl sonra nihayet sinemalarda oluyor ve Brendan Fraser, The Whale ile inanılmaz bir geri dönüş yaptı.

Bununla birlikte, her şeyden önce, son hafızadaki korku için en büyük yıllardan biri oldu: Barbarian, X, Pearl, Nope, Hellraiser, The Invitation, Bodies Bodies Bodies, Scream 5, Terrifier 2 ve çok daha fazlası.

Yeni Yıl’a sadece birkaç haftamız kaldı, ancak ürkütücü sezon asla gerçekten bitmiyor – yani, The Harbinger’ı nerede izleyip yayınlayacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Harbinger’ın konusu ne?

The Harbinger’ın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Andy Mitton’ın yönettiği resmi özet şöyle: “En eski arkadaşı, öteden gelen korkunç kâbuslarla boğuştuğunda, Monique New York’a gitmek zorunda kalır.

“Ziyaretin ilk gecesinde, Monique rüyaların bulaşıcı olduğunu öğrenir – ve sadece kurbanlarının ruhlarıyla beslenmekle kalmayan, aynı zamanda varlıklarına dair her türlü izi yok etmek için gerçekliği çarpıtan veba maskesi takan iblis HARBINGER da öyledir. ”

The Harbinger nasıl izlenir – yayında mı?

Harbinger şu anda ABD ve Kanada sinemalarında izlenebiliyor ve ayrıca Amazon Prime Video ve diğer platformlardan isteğe bağlı olarak kiralanıp satın alınabiliyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Kiralamak için 5,99 ABD Doları ve satın almak için 12,99 ABD Doları tutarındadır. Amazon Prime’a kaydolabilirsiniz burada.

The Harbinger incelemeleri – eleştirmenler ne dedi?

The Harbinger, Rotten Tomatoes’da %92 puan aldıile birlikte Slash film‘den Matt Donato bunu “gözlemci, ilişkilendirilebilir, korkutucu-ya-aptalca bir korku” olarak tanımlıyor.

RogerEbert.com için Nick Allen ayrıca şöyle yazdı: “Haberci, her izleyici için kişisel hale gelen türden bir korku filmi; Hikayenin daha somut kavramlarından korkmuyorsanız, Mitton inandırıcı ve dikkatli bir şekilde kalıcı ruhani kavramları çağrıştırıyor.

Starburst’tan Joel Harley ayrıca şunları yazdı: “Mitton, zamanımız için yeni bir Candyman/Freddy Krueger/Babadook efsanesi sunuyor. İsterseniz Elm Sokağında bir Pandemi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu sayfadaki bir ürün bağlantısına tıklarsanız, küçük bir ortaklık komisyonu kazanabileceğimizi lütfen unutmayın.

Teknory