The Rogue Prince of Persia alfa testine nasıl kayıt olunur?

Prince of Persia serisi geçen hafta, türün en iyi oyunlarından bazılarını öğrenen ve geliştiren mükemmel bir Metroidvania olan The Lost Crown ile büyük bir geri dönüş yaptı. Mortal Kombat 1 gibi uydurma bir çoklu evren hikayesine varsayılan olmadan zaman çizelgesi kavramıyla oynayan, eğlenceli bir hikayesi var. Ancak tüm zaman yolculuğu ve sık sık geriye dönüşler […]

The Rogue Prince of Persia alfa testine nasıl kayıt olunur?

Prince of Persia serisi geçen hafta, türün en iyi oyunlarından bazılarını öğrenen ve geliştiren mükemmel bir Metroidvania olan The Lost Crown ile büyük bir geri dönüş yaptı. Mortal Kombat 1 gibi uydurma bir çoklu evren hikayesine varsayılan olmadan zaman çizelgesi kavramıyla oynayan, eğlenceli bir hikayesi var. Ancak tüm zaman yolculuğu ve sık sık geriye dönüşler hikayenin ayrıştırılmasını bazen zorlaştırabiliyor.

The Lost Crown’un tamamlanmasının 20 saat veya daha fazla sürebileceğini göz önünde bulundurursak, kredi aldığınızda bazı önemli hikaye ayrıntılarını unutmuş olabilirsiniz. Durum böyle olsa da, anlatımının ve sonunun kısa bir özetini arıyorsanız, Prince of Persia: The Lost Crown’da yaşananların kapsamlı bir özetini burada bulabilirsiniz.
Prince of Persia: The Lost Crown nasıl başlıyor?
Kayıp Taç, General Anahita liderliğindeki Pers ile General Uvishka liderliğindeki doğudaki Kusharn Krallığı arasındaki savaşla başlıyor. Ölümsüzler adı verilen seçkin bir grup Pers savaşçının ortaya çıkmasıyla savaşın gidişatı Perslerin lehine döner. Oyuncular Ölümsüzlerin en küçüğü Sargon’u kontrol ediyor. Bu açılış savaşı boyunca oyuncular, Ölümsüzlerin diğer üyeleriyle, yani yay kullanan Menolias, ağır vurucu Orod ve lider Vahram ile tanışır.

Teknory