The Weekly Authority: ???? Chrome’un reklam engelleme özelliği şimdilik güvenli

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, the Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Chrome’un reklam engelleme özelliği, Oppo’nun yeni katlanabilir ürünleri, Motorola’nın çılgın fiyatlı amiral gemisi, tatil için en sevdiğimiz geeky podcast’leri ve daha fazlasıyla ilgili bir güncellemeyle 225. sürüm burada. ⛄Burası daha fazla soğumaz diye düşünürken bu sabah evden […]

The Weekly Authority: ???? Chrome’un reklam engelleme özelliği şimdilik güvenli

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, the Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. Chrome’un reklam engelleme özelliği, Oppo’nun yeni katlanabilir ürünleri, Motorola’nın çılgın fiyatlı amiral gemisi, tatil için en sevdiğimiz geeky podcast’leri ve daha fazlasıyla ilgili bir güncellemeyle 225. sürüm burada.

⛄Burası daha fazla soğumaz diye düşünürken bu sabah evden çıktığımda -8 dereceydi. Sonra Türkiye’deki yaşamla ilgili bir belgesel izledim. Yakutsk, sıcaklıkların düzenli olarak -30°C’nin altına düştüğü dünyanın en soğuk şehri. Eek!

Bu haftanın haberine geçmeden önce, bu e-postanın sponsoru Wondershare Filmora’ya teşekkür etmek istiyoruz!

Filmora Sıçrama

John Dye / Android Kurumu

Wondershare Filmora 12, Wondershare’in video düzenleme yazılımının en son sürümüdür. Mobil ve masaüstü platformlarda video düzenlemeyi daha kolay, daha hızlı ve sorunsuz hale getirmek için tasarlanmıştır. İster tek kişilik bir ekip olun, ister etkileyicilerden oluşan bir ekipte editör olun, Filmora 12’nin aradığınızı bulma şansı yüksektir.

Bu hafta popüler haberler

Google Chrome logosu stok fotoğrafı 2

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

SAMSUNG:

  • Samsung Good Lock nihayet daha fazla ülkede kullanıma sunuldu: Avrupa, Latin Amerika ve birkaç Asya ülkesindeyseniz, artık uygulamaları Galaxy Store’da bulabilirsiniz.
  • Samsung’un Samsung’u terk ettiği ve gelecekteki Samsung çipleri için Samsung’a güveneceği bildiriliyor: Görünüşe göre Samsung, özel telefon çipleri yapma iddiasıyla mobil birimi içinde bir çip geliştirme ekibi kurdu. Şirket şu anda Exynos çipleri için bir kardeş birime güveniyor.

Filmler/TV:

Özür'de Anna Gunn

oyun:

Bizden geriye kalanlar

Yorumlar

Apple iPad Pro M2 2022 ön Apple TV Plus

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

Özellikleri

Chrome OS giriş ekranı

Rita El Khoury / Android Otoritesi

Haftalık Mucize

Logitech G Pro X dnd

Gelecek hafta bu zamanlarda şenlikler ve Noel filmleri ile dolu bir hafta sonu geçireceğimize inanmak zor. Ama ister hindi, hediyeler ve süslemelerle kutlama yapıyor olun, ister sadece dinlenmek için işe ara veriyor olun, dünyadaki tüm teknoloji haberlerini takip edeceğinizi biliyoruz. AAA sitemiz, bizim twitterve üzerinde Youtube da (öylesin, değil mi?!)

Ekran süresinin kartlarda olmadığı o günler için, meraklı olmanıza ve bayram sezonunda en son haberlerden haberdar olmanıza yardımcı olmak için en sevdiğimiz teknoloji, bilim ve genellikle inek podcast’lerimizden birkaçını bir araya getirdik. . İşte buradalar, en iyi seçimlerimiz – tercih ettiğiniz podcast uygulamanıza bir, iki veya hepsini ekleyin!

Derinlemesine bir Android dalışı için en iyisi: Android Bytes

Mishaal Rahman ve David Ruddock Android uzmanlarıyla sohbet edin ve Android ile ilgili her şey hakkında “Bir Android telefon yapmanın gizli maliyetleri nelerdir?” gibi süper inek sorular sorun. Tatillerde Android düzeltmenize ihtiyacınız varsa, 30 dakikadan bir saate kadar değişen bölümlerle bu mutlaka dinlenmeli – ve ayrıca dinlenecek çok büyük bir arka katalog var.

Kahvaltının en iyisi: The Hustle Daily Show

Hustle Günlük Şov günün en çok okunan haberlerine hızlı bir şekilde göz atmak için en sevdiğim podcast’lerden biri olmaya devam ediyor. Sunucular Zachary Crockett, Juliet Bennett Rylah, Jacob Cohen ve Rob Litterst, en son iş ve teknoloji haberleri hakkında günlük dozda sıra dışı ve bilgilendirici yorumlar sunuyor. Her bölümün uzunluğu yaklaşık 10-15 dakikadır ve bu, kahvaltıda teknoloji manşetlerine ulaşmak için harika bir yoldur.

Akıllı ev ve IoT meraklıları için en iyisi: Nesnelerin İnterneti

Bu haftalık podcast yardımcı sunucular Stacey Higginbottom ve Kevin Tofel’den akıllı ev, endüstriyel nesnelerin interneti, kurumsal nesnelerin interneti ve daha fazlası hakkında haber ve analizlerle dolu. Bölümler yaklaşık bir saat sürüyor ve tembel bir öğleden sonrayı koltukta dinleyerek geçirmek için mükemmel.

Sahne arkası hikayeleri için en iyisi: İş Savaşları

Kesinlikle bir teknoloji podcast’i değil, yine de sürükleyici bir dinleme, İş Savaşları Sunucu David Brown, dünyanın en büyük iş rekabetlerinin ardındaki hikayeleri akıllı ses tasarımı ve yeniden tasarlanan sohbetlerle paylaşırken, iş dünyasının acımasız dünyasının derinliklerine dalıyor. Yeni bölümler çarşamba günleri geliyor ve dinlemeniz için şimdiden 450’den fazla bölüm var.

Bilim meraklıları için en iyisi: Flash Forward

hayranı oldum İleri sarmak başladığından beri, her hafta olası (ve pek olası olmayan) gelecek senaryolarına bakarak, “Yalan söylemeseydik diplomasi nasıl çalışırdı?” veya “Hepimiz yer altında yaşayabilir miyiz?” Sunucu ve ödüllü bilim muhabiri Rose Eveleth, araştırmacı gazetecilik ile sesli dramanın gerçekten ilgi çekici bir kombinasyonunu sunuyor. Ne yazık ki podcast’in kendisi 2021’de sona erdi, ancak yeni sürükleyici draması Welcome to Vanguard Estates geldi ve hikaye boyunca kendi rotanızı seçebilirsiniz. Bu tatil sezonunda kesinlikle dinlemeye değer.

Oyuncular için en iyisi: Kinda Funny Games Daily

Haftanın maç başlıklarını okumakla uğraşmayıp, olup bitenlerden haberdar olmak istediğimde, Günlük Komik Oyunlar döndüğüm yer. Bu podcast’in havası, oyunla ilgili her şey hakkında sohbet eden bir grup arkadaş, sanırım bu yüzden dünyanın en popüler günlük video oyunu haberleri podcast’i. Greg “GameOverGreggy” Miller, Tim Gettys, Blessing Adeoye ve Star Wars Rogue One yazarı Gary Whitta’nın sunuculuğunu yaptığı podcast, PlayStation, Xbox, Nintendo ve diğer oyun haberlerini konuk ve oyun endüstrisi gazileri ile birlikte ele alıyor.

Teknik Takvim

  • 5-8 Ocak 2023: CES 2023 (Las Vegas)
  • 12 Ocak: Motorola Moto G Play piyasaya sürüldü (ABD ve Kanada)
  • Şubat (TBC tarihi): Samsung Ambalajsız (Galaxy S23?)

Haftanın Teknik Tweet’i

Buradaki yorumlar komedi altını…

Paula Beaton, Kopya Editörü.


The Weekly Authority: ???? Chrome’un reklam engelleme özelliği şimdilik güvenli

Teknory