The Weekly Authority: ???? Pixel 7’nin 32 bit desteği

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. 222. baskı burada, Pixel 7’nin (resmi olmayan) 32 bit desteği, çok sayıda Kara Cuma iyiliği, en son Twitter draması (şu anda devam eden bir şey gibi görünüyor), NASA’nın Orion’undan muhteşem ay manzaraları ve daha fazlası … ???? Şükran […]

The Weekly Authority: ???? Pixel 7’nin 32 bit desteği

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. 222. baskı burada, Pixel 7’nin (resmi olmayan) 32 bit desteği, çok sayıda Kara Cuma iyiliği, en son Twitter draması (şu anda devam eden bir şey gibi görünüyor), NASA’nın Orion’undan muhteşem ay manzaraları ve daha fazlası …

???? Şükran Günü haftasonunuz kutlu olsun! Umarım hepiniz tatilin tadını çıkarıyorsunuzdur ve tüm süslemelerle (veya keyif aldığınız lezzetli kutlama yemeği ne olursa olsun) hindi ile uygun bir şekilde doludur. PS5 oyun fırsatlarına göz atıyorum, ancak henüz bir satın alma işlemi yapmadım.

Geçen hafta bir kayanın altında uyumadıysanız, muhtemelen Kara Cuma hafta sonu olduğunu fark etmişsinizdir. En iyi fırsatların, para tasarrufu sağlayan ipuçlarının ve daha fazlasının bir derlemesi yakında karşınızda…

  • Ama önce, Black Friday satışlarının genellikle büyük günden çok önce başladığını biliyor muydunuz? Bu haftanın başlarında zaten bazı indirimler almış olabilirsiniz.
  • Satış, bu yıl 28 Kasım’a denk gelen Siber Pazartesi gününe kadar devam ediyor.
  • Kara Cuma ABD’de başladı, ancak o zamandan beri uluslararası bir olay haline geldi.
  • En iyi Kara Cuma fırsatlarını bulmak için herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa – ve kabul edelim, bunlara göz atmak yorucu olabilir – çok çalıştık ve ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde topladık.
  • Bu ülkelerden herhangi birinde yaşıyorsanız, Birleşik Krallık’taki en iyi Kara Cuma fırsatlarını ve en iyi Kanada Kara Cuma fırsatlarını da bir araya getirdik.
  • Bazı Kara Cuma akış fırsatları mı arıyorsunuz? İşte Hulu, Peacock, HBO Max ve daha fazlasındaki en iyi tasarrufların tümü – ayrıca Roku, Amazon Fire ve daha fazlasında en iyi Black Friday akış cihazı fırsatlarına sahibiz.
  • Ve AAA‘den Nick Fernandez, Cuma günkü Daily Authority’de en iyi fırsatların destansı bir özetini yaptı.

Teknory